Genel Gündem Tüm Manşetler

CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLENDİ…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde aldığı fazla alkolün etkisiyle dengesini kaybeden yaşlı adam düşerek başından yaralandı. Diğer yandan ise aynı gün içerisinde bir kişinin aldığı fazla alkol sonucu yürümekte zorluk çektiği anlar..

CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLENDİ…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde aldığı fazla alkolün etkisiyle dengesini kaybeden yaşlı adam düşerek başından yaralandı. Diğer yandan ise aynı gün içerisinde bir kişinin aldığı fazla alkol sonucu yürümekte zorluk çektiği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay ilçeye bağlı Müftü Mahallesi Devrim Bulvarında meydana geldi.

İddiaya göre, alkollü olduğu öğrenilen B.Ö. merdivenlerden çıkacağı sırada yuvarlandı. Düşerek başından aldığı darbeyle kanlar içinde kalan B.Ö. için çevredeki vatandaşlar tarafından 112 sağlık ekiplerine haber verildi. Bölgeye kısa sürede ulaşan 112 sağlık ekipleri B.Ö.’ye yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansa alarak hastaneye kaldırdı. Diğer yandan ise ilçeye bağlı Müftü Mahallesi İzzet Dura Sokak üzerinde bir kişinin aldığı fazla alkolün etkisiyle yürümekte zorluk çektiği anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL