Genel Gündem Tüm Manşetler

SUÇ ORTAĞI KEDİ

Karadeniz Ereğli’de bir büfeye giren hırsız güvenlik kameralarına yansıdı. Hırsızdan önce büfeye giren kedinin para kasasını açtığı da gözlendi. Karadeniz Ereğli’de kimliği tespit edilemeyen hırsız büfenin dışındaki 2 güvenlik kamerasının..

SUÇ ORTAĞI KEDİ
kedi-kasayi-acti-hirsiz-soydu

Karadeniz Ereğli’de bir büfeye giren hırsız güvenlik kameralarına yansıdı. Hırsızdan önce büfeye giren kedinin para kasasını açtığı da gözlendi.

Karadeniz Ereğli’de kimliği tespit edilemeyen hırsız büfenin dışındaki 2 güvenlik kamerasının kablolarını kesti, kapısında olan panjuru söküp içeriden yaklaşık bin 500 TL parayı alarak kayıplara karıştı o anlar ise büfenin içerisindeki güvenlik kameralarına yansıdı.

Atatürk Bulvarı üzerinde Cafer Öztürk’e ait Cafer Büfe kimliği belirsiz kişi tarafından soyuldu. Sabah saatlerinde iş yerine gelen işyeri sahibi Öztürk, hırsızlığı fark ederek durumu polislere bildirdi. İş yerinin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan ekipler, zanlıların tespit edilmesi için inceleme başlattı.

Güvenlik kameralarına ise ilginç görüntüler yansıdı. Kamera görüntülerinde hırsızın açtığı düşünülen pencereden içeri giren kedi bir müddet içeride dolandıktan sonra paraların bulunduğu yazar kasanın üzerine çıktı. Zıpladığı kasanın üzerinde patileri ile kasayı da açmayı başaran kedi olay yerinden uzaklaşmasının hemen ardından içeriye giren hırsız kasada bulunan bir miktar parayı alarak kayıplara karıştı.

İşyeri sahibi Cafer Öztürk ise gazetecilere yaptığı açıklamasında, “Görüntüleri izleyince şok oldum, kedi adeta hırsız için herşeyi hazırlamış, kasayı bile patileri ile açmış” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL