Genel Gündem Tüm Manşetler

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi’nin tanınmış ailelerinden Akgül ve Danışmaz  Aileleri acılı günlerinden birini yaşadı.  Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası üyesi, iş adamı Orhan Akgül’ün (Karabük Lüks Ekmek Fırını) eşi, Melahat Akgül  ve..

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi’nin tanınmış ailelerinden Akgül ve Danışmaz  Aileleri acılı günlerinden birini yaşadı.

 Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası üyesi, iş adamı Orhan Akgül’ün (Karabük Lüks Ekmek Fırını) eşi, Melahat Akgül  ve pazaryeri esnaflarından  Mehmet Danışmaz sonsuzluğa uğurlandı.

Bir süredir tedavi gören merhum Melahat Akgül için 10  Temmuz Salı günü Ali Molla Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.

İkinci cenaze ise, Pazaryeri esnaflarından; merhum Hacı Hüseyin Danışmaz ve Emine Danışmaz’ın oğulları; Nezahat Danışmaz’ın eşi; Seyfullah, Abdullah, Nazmiye, Ayşe ve Fatma Danışmaz’ın ağabeyleri; Derya, Hüseyin, Güzin,Aslı ve Emel Danışmaz’ın babaları Mehmet Danışmaz da Ali Molla Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.

Ali Molla Camii’nde  düzenlenen cenaze törenlerine; Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Karadeniz Ereğli önceki dönem Belediye Başkanı Halil Posbıyık,AK Parti Karadeniz Ereğli önceki dönem İlçe Başkanı Fatih Çakır, Karadeniz Ereğli Belediye Meclis üyesi Sabri Dinç, Fevzi Ekşi, Güler Demiroğlu, çok sayda esnafın yanı sıra Akgül ve Danışmaz Aileleri dost ve akrabaları katıldı. 

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak merhume Melahat Akgül’e ve merhum Mehmet Danışmaz’a Allah’ta rahmet,   Akgül ve Danışmaz Aileleri’ne de baş sağlığı ve sabırlar dileriz. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL