Genel Gündem Tüm Manşetler

ŞOK MARKET ÇALIŞANI, ŞOK ETTİ..

ŞOK market çalışanları baba ile kızına saldırdı. Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde iddiaya göre ŞOK market çalışanları, yola park ettikleri ve trafiği kilitleyen araçlarını kaldırmalarını isteyen Ali K. ve kızı D.K. ye..

ŞOK MARKET ÇALIŞANI, ŞOK ETTİ..

ŞOK market çalışanları baba ile kızına saldırdı.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde iddiaya göre ŞOK market çalışanları, yola park ettikleri ve trafiği kilitleyen araçlarını kaldırmalarını isteyen Ali K. ve kızı D.K. ye saldırdı. Kısa sürede kavgaya dönen olay polisin gelmesi ile son buldu.

 

Olay Müftü Mahallesi pazaryeri mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre Ali K. yolu kapatan kamyoneti ŞOK mağazası çalışanlarından ileri almasını istedi. ŞOK market çalışanlarının tepkisi ile karşılaşan Ali K. kendisinin gitmesi gerektiğini ve öğle saatinde yolu kapatamayacaklarını söylemesi üzerine yine iddiaya göre ŞOK market çalışanları Ali K. ye saldırdı. Başına yumruk darbeleri alan Ali K. nin kızı da aldığı yumruk darbesi ile yere düştü. Yaşanan kavga çevredekilerin haber verdiği polisin gelmesi ile son buldu. Her iki taraf da ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL