Genel Gündem Tüm Manşetler

DURUMU AĞIR…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Musabeyli Köyünde meydana gelen olayda 19 yaşındaki genç, ayağını pat pat olarak tabir edilen tarım aracının çapa bıçaklarına kaptırdı. İtfaiye ve Sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından..

DURUMU AĞIR…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Musabeyli Köyünde meydana gelen olayda 19 yaşındaki genç, ayağını pat pat olarak tabir edilen tarım aracının çapa bıçaklarına kaptırdı. İtfaiye ve Sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından ayağı bıçaklardan kurtarılan genç, devlet hastanesine kaldırıldı.

Olay ilçeye bağlı Musabeyli köyünde meydana geldi. Alınan bilgilere göre tarlada pat pat olarak tabir edilen tarım aracı ile çapalama yapan Baran Alp Turan (20) tarım aracının kontrolünü kaybederek ayağını tarım aracının çapa bıçaklarına kaptırdı. Sağ ayağından ağır şekilde yaralanan genç için köylüler sağlık ve itfaiye ekipleri Baran Alp Turan’ın ayağını kurtarmak için büyük çaba harcadı. Ayağı çapa bıçaklarından kurtarılan Baran Alp Turan yapılan ilk müdahalenin ardından itfaiye ekiplerinin de yardımı ile ambulansa alındı. Ereğli Devlet hastanesine kaldırılan Baran Alp Turan’ın durumunun ağır olduğu ve tedavisine başlandığı öğrenildi. Oğlunun geçirdiği kazayı öğrenen annesi ise göz yaşlarına boğuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL