Genel Gündem Tüm Manşetler

SIRTINDAN VURULDU

Türkiye’yi saran ‘terörist’ eylemlerinin acısı Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne de ulaştı. Karadeniz Ereğli doğumlu Uzman Çavuş Sercan Sezer, Şırnak’ta, bölücü PKK ile dün girilen çatışmada, sırtından vurulduğu öğrenildi. Alınan ilk bilgilere..

SIRTINDAN VURULDU

alcaklar-sirtimizdan-vurdu-h4zp8

Türkiye’yi saran ‘terörist’ eylemlerinin acısı Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne de ulaştı.

Karadeniz Ereğli doğumlu Uzman Çavuş Sercan Sezer, Şırnak’ta, bölücü PKK ile dün girilen çatışmada, sırtından vurulduğu öğrenildi.
Alınan ilk bilgilere göre, çatışmada çenesinden vurulan Sercan Sezer’in ismi henüz alınamayan komutanın durumunun ağır olduğu, kürek kemiğinden vurulan Ereğlili Sercan Sezer’in ise helikopterle askeri hastane GATA’ya götürüldüğü kaydedildi.
Yaralı asker Sezer’in, saat 14.00’da GATA’da olması bekleniyor.

 SERCAN SEZER’İN İKİ KARDEŞİ DE ASKER
Öte yandan, bir süre önce, eski Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, aralarında Sercan Sezer’in de bulunduğu 3 asker kardeşe sürpriz yapmış, anne Asiye ve baba Hasan Sezer’i Isparta’da bir araya getirmişti.

FACEBOOK’DA SON PAYLAŞIMI!
Uzman Çavuş Sercan Sezer’in, sosyal sitede şiir paylaştığı görüldü.  İşte o paylaşım:
“Bozkurtlar diriliyor,ey kutlu atam ATSIZ… Yolların başıdır bu; onun için PUSAT’sız… Bir işimiz hep yarım! yapılmıyor KÜRŞAT’sız..!! Ve katında ona da kırk ayrı selam olsun, ‘vaktiyle bir ATSIZ varmış’, var olsun..!!!”

Hakimiyet olarak dileğimizdir; Allah, kardeşimizin ve diğer yaralanan askerlerimizin yardımcısı olsun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL