Spor

SİNAN ‘ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR’

Zonguldak Ereğli Spor Badminton Takımı lig hazırlıklarına devam ediyor. Gençler ve A takım düzeyinde bu sezon liglerde mücadele edecek olan Zonguldak Ereğli Spor Badminton Takımı Türkiye Badminton Federasyonu tarafından da..

SİNAN ‘ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR’

tbf badminton destek haberi

Zonguldak Ereğli Spor Badminton Takımı lig hazırlıklarına devam ediyor.

Gençler ve A takım düzeyinde bu sezon liglerde mücadele edecek olan Zonguldak Ereğli Spor Badminton Takımı Türkiye Badminton Federasyonu tarafından da destekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde kurulan ve bu yıl ilk kez liglerde mücadele edecek olan Zonguldak Ereğli Spor Badminton Takımı çalışmalarını Antrenör Ogün Sinan eşliğinde sürdürüyor. Aynı zamanda Türkiye Badminton Federasyonu tarafından kulübe malzeme desteği yapıldığı belirtildi.

Zonguldak Ereğli Spor Badminton Takımı Antrenörü Ogün Sinan ‘takımımız çalışmalarını sürdürüyor. Gençler kategorisi ve A takım düzeyinde liglerde mücadele edeceğiz. Bilindiği üzere kuruluşumuzu yeni tamamladık. Bu süreçte sporcu elemelerimizde oldu. Hummalı bir çalışma içerisinde olduğumuzu söyleyebilirim. Elbette bu süreçte gerek yönetim kurulumuz, gerekse Teknik Sorumlumuz Erkan Kılıçarslan’ın desteğini fazlası ile görüyoruz. İnşallah bu sene iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum. Bu arada malzeme desteği ile takımımıza katkıda bulunan Türkiye Badminton Federasyonu’na teşekkür ederim’ dedi.

Zonguldak Ereğli Spor Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan ise ‘Türkiye Badminton Federasyonuna ve Başkanı Murat Özmekik’e kulübümüz adına şükranlarımızı sunarız. Sporun ve sporcunun yanında olan Badminton Federasyonu ve Başkanı Murat Özmekik kulübümüzden desteğini esirgememiştir. Biz bu sporumuzun yaygınlaştırılması konusunda kulüp olarak üzerimize düşeni fazlası ile yapacağız. Ayrıca bu işin hem antrenörü ve ayrıca hakemi olan Ogün Sinan hocamız takımımızı çalıştırarak bizlere ayrı bir onur yaşatmıştır. Bilindiği üzere Ogün hocamız Zonguldak Badminton İl Hakem Kurulu Başkanı olarakta görev yapmaktadır. Kulüp olarak sportif çalışmalar adına radikal kararlar alıyoruz. Allah’ın izni ile Türk sporuna hizmet etmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız. Çünkü bizler gençlere spor yatırma alışkanlığı kazandırmak için buradayız’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL