Genel Gündem Tüm Manşetler

ŞİMDİ DAHA GÜVENLİ

Son 4 yılda ilçede tehlike arz eden yol güzergâhlarında 12 km uzunluğunda Oto Korkuluk montajı yaparak yolları daha güvenli hale getiren Kdz. Ereğli Belediyesi, araç ve can güvenliği açısından tehlike..

ŞİMDİ DAHA GÜVENLİ

Son 4 yılda ilçede tehlike arz eden yol güzergâhlarında 12 km uzunluğunda Oto Korkuluk montajı yaparak yolları daha güvenli hale getiren Kdz. Ereğli Belediyesi, araç ve can güvenliği açısından tehlike arz eden 29 ayrı noktada daha toplam 4.5 km Oto Korkuluk montajı çalışmalarına başladı.

Konu ile ilgili olarak Kdz.Ereğli Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “ Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Usyal’ın talimatları doğrultusunda Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüzce ilçemiz sınırları içerisinde ; araç ve can güvenliği açısından tehlike arz eden 29 ayrı noktadaki yol güzergahına toplam 4500 metre (4,5 km) Oto Korkuluk montajı işine başlanmıştır. Daha önce yapılan çalışmaların devamı niteliğinde olan Oto Korkuluk Montajı işinin kısa süre içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL