Spor

ŞAMPİYONLUK BALOSU’NA DAVET ETTİLER

Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Timur Şen ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettikleri bildirildi.    Galatasaray Spor Kulübü Başkanı..

ŞAMPİYONLUK BALOSU’NA DAVET ETTİLER

Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Timur Şen ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettikleri bildirildi.   

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Yusuf Günay, Özgür Savaş Özüdoğru,Mahmut Recevik ile görüşen dernek yönetimi, yaklaşık otuz dakikalık karşılıklı toplantı sürecinde görüş alış verişinde bulunuldu. Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Timur Şen konuya ilişkin yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti: “Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneğimiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduk.

Kulüp Başkanımız Mustafa Cengiz’e öncelikle yeni yönetim kurulu olarak göreve başladıklarını ve Yönetim Kurulu olarak ilk ziyareti de Kulüp Başkanları Mustafa Cengiz’e yaptıklarını söyledi. Kulüp Başkanımız Mustafa Cengiz ile ayrıca şu konular üzerinde taleplerimizi de ilettik.

-21. Şampiyonluk balosu ,

-Üyelerimiz için yeni sezon kombine ve bilet talepleri

-ikili ilişkiler ( Kulüp – Dernek ) ve AR-GE araştırmaları

-Kdz.Ereğli Galatasaray Taraftar Derneği yeni yönetim kurulu listesi takdimi ve onayı 

-Spor okulları faaliyetleri ve başarılı sporcumlarımızın geleceğine yönelik fikir alışverişi

-Karadeniz Ereğli’miz ve bölge taraftarlarımız hakkında anekdotlar

“ŞAMPİYONLUK BALOSU’NA DAVET ETTİLER…”

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i ve Yönetim Kurulu Üyelerinden 21. Şampiyonluk balosuna  GS TV ve Süper Lig-Bayan Basketbol ve Engelsiz Aslanların elde ettikleri 3 kupa ile katılmaları konusunda  talebimizi de ilettik.

 Yapılan görüşmelerde ilişkilerin devamı hususunda mutabakat sağlanırken,  görüşmeler; memnuniyet , iyi dilek ve temenniler ile sonlandırılmıştır.” 

CENGİZ: “MEMNUNİYET VERİCİ…”

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ise  Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftar Derneği yeni yönetim kurul üyelerimizin gerçekleştirmiş oldukları ziyaret bizleri mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyorum. 21. Şampiyonluk Gecesi talepleri başta olmak üzere diğer talepleri de Yönetim Kurul arkadaşlarımızı ile görüşerek sizlere cevabımızı en kısa sürede vereceğiz. Derneğimizin her zaman yanında olacağız” dedi

Ziyaret toplantısı Galatasaray Spor Kulübü resmi İnternet sitesi  www.galatasaray.org.’da paylaşıldı. Açıklamada, Şampiyonluk Balosu Tarihinin önümüzdeki günlerde bildirileceği kaydedildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL