logo

Sıfırdan takım kuruyoruz.

Alaplı Belediyespor’da  Asbaşkan Hüseyin Öztürk, yeni sezon öncesinde hedeflerini açıkladı. 

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig  A  Grubu’nda mücadele edecek olan ve ilk hafta maçında İhsaniyespor ile karşılaşacak olan Alaplı Belediyespor’da  Asbaşkan Hüseyin Öztürk, yeni sezon öncesinde hedeflerini açıkladı.
Öztürk, bu sezon bölge sporcuları ile ligde kalıcı bir takım kuracaklarını belirtirken, bu sezon alt yapıya önem vereceklerini ve tek hedeflerinin 100 futbolcuya lisans çıkartmak olduğunu söyledi.

‘’SIFIRDAN TAKIM KURUYORUZ’’
Geçen sezondan bir tane lisanslı oyuncu kalmadığını ve sıfırdan takım yapacaklarını dile getiren Asbaşkan Öztürk, ‘’ Hedefimiz ligde kalıcı olup güzel futbol oynamak. Transferde geçtiğimiz yıldan bir tek lisanslı futbolcumuz kalmadı ve sıfırdan bir takım yapıyoruz. ’dedi.

‘’BÖLGE ÇOCUKLARINA ÖNEM VERİYORUZ’’
Bu şuan için 5 transfer gerçekleştirdiklerini ve özelikle de bölge çocuklarını toplayarak lige katılacaklarını dile getiren Asbaşkan Öztürk, ‘’Bölgenin çocuklarını topluyoruz. Eleşlerspor’dan İsmail Ocak, Emrullah, Emrah Yaman, Karadağ, Akçakocaspor’dan Aytaç Ön, Düzce 2. Amatör Lig Küme ’den Enes Yaman, Kilimli Belediyespor’dan Yunus Emre Uğurlu’yu kadromuza kattık. Özellikle yöremizin Alaplı köylerinin gençlerine sahip çıkıyoruz.’’dedi.

‘’HEDEFİMİZ BU SEZON LİGDE KALICI OLMAK’’
Bu sezon  ilk hedeflerinin ligde kalıcı olmak olduğunu özelikle Kulübü kurumsal kimliğe sokarak, herkes kendi görevini  yapacağını dile getiren Asbaşkan Öztürk, ‘’İlk hedefimiz ligde kalıcı olmak, güzel futbol ve üst sıralar. Kimse merak etmesin Alaplı Belediyespor  sağlam ellerde. Özelikle transferden futbol takımından tek yetkiliyim.  Geçtiğimiz yıllarda bu görevi Ali Ünlü yapıyordu bu sezon kulüp müdürlüğü yapacak.  Kulübü kurumsal kimliğe sokacağız herkes kendi görevini yapacak.’’dedi

‘’TEK HEDEFİMİZ BU SEZON 100 FUTBOLCUYA LİSANS ÇIKARTMAK’’
Bu sezon alt yapıya önem vereceklerini ve tek hedeflerinin 100 futbolcuya lisans çıkartmak olduğunu dile getiren Asbaşkan Öztürk, ‘’Alt yapıya  büyük önem vereceğiz, tek hedef 100 adet lisans çıkartmak. Ben profesyonelce çalışmalara imza atacağım kimse merak etmesin, dümenin başında ben varım. Bu konuda bana yetki veren Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin başta olmak üzere Alaplı Belediyespor sevdalıları ve sporcularımız adına kendisine teşekkür ediyorum. ’dedi.

Kaynak: Enis Dağcı

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?