Spor

SEZONUN İLK TOPLANTISI YAPILDI

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu sezonun ilk toplantısını ASKF binasında gerçekleştirdi. Zonguldak İl tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir, Zonguldak Saha Komiserleri Derneği Başkanı Naim Acar ve Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri..

SEZONUN İLK TOPLANTISI YAPILDI

11920438_10153638036875929_1557318247_n

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu sezonun ilk toplantısını ASKF binasında gerçekleştirdi. Zonguldak İl tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir, Zonguldak Saha Komiserleri Derneği Başkanı Naim Acar ve Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Tahir Buyrucu’nun hazır bulunduğu toplantıda sezon öncesi takımlar masaya yatırıldı. 

Yapılan toplantıda Zonguldak İl Tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir Süper Amatör Kümenin 3-4 Ekim’de 1. Aamatör Kümenin ise 10-11 Ekim’de başlayacağını belirtti. Amatör spor kulüplerine ise müjdeyi Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Tahir Buyrucu verdi. Buyurucu ‘bu sezon amatör kulüplerden lige katılım bedeli olarak alınan ASKF bedelini almayacağız. Yani 200 TL ASKF, 200 TL TFF alıyordu. Biz Zonguldak olarak ASKF bedeli 200 TL’den feragat ediyoruz. Diğer yandan Zonguldak İl Özel İdare ile amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapılması hususundaki talebimiz kabul edildi. Önümüzdeki günlerde kulüplerimize malzeme desteği vereceğiz’ dedi. Daha sonra İl Tertip Komitesi seçimlerine geçildi. En çok oyu alan Ahmet Yener, Özkan Miyanyedi, Engin Taşdemir yeni sezonda Tertip Komitesinde yer aldılar. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL