Genel Gündem Spor Tüm Manşetler

Sevgili Evren hocam…

“Ben ailemle küfürleri yiyip eve döndüm”

Sevgili Evren hocam…

“Ben ailemle küfürleri yiyip eve döndüm”

Zonguldak Süper Amatör Lig Aytunç Topaloğlu sezonunun 16. hafta maçında lider Akınspor dün deplasmanda Alaplı Belediyespor’a 3-1 mağlup oldu.

Dün oynanan müsabakanın ardından Akınspor Onursal Başkanı Akın Katı, maçın hakemleri Umut Kılıç, Sinan Günaydın, Taner Köse’ye yanlış kararları nedeniyle eleştirirken, Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış’a hem seslendi hemde uyardı.

Akınspor Onursal Başkanı Akın Katı resmi sosyal medya hesabında yaptığı sert açıklamada şu ifadelere yer verdi:”Sevgili Evren hocam bir buz gibi golü iptal eden yan hakem, bir tane net penaltı çalamayan orta hakem, sarı kartı vardı yoktu komediye çeviren bir orta hakem!

Evet biz iyi değildik ama bunları hakedecek ne yaptık sadece iyi niyetimiz Türk futboluna sporcu kazandırma aşkı!.

10 Dakika kırmızımı sarımı bir o hakeme bir o hakeme giden bir hocayı 10 dakika bu sürdü soğuttu maçı, federasyona kayıtları göndereceğim yazıklar olsun. 10 dakika maçı uzattı. Asla böyle bir hakemi bir daha müsabakalarımda görmek istemiyorum.

Maçı kaldıramadı bir penaltı ve buz gibi golü veremiyerek kötü olduğumuz maçta bize daha büyük darbeyi vurmuştur!

Pardon hocam seni iki takım beraberiz diye mutluluktan aramışlar ben ailemle küfürleri yiyip eve döndüm.AKINspor sahipsiz değildir bunu en kısa zamanda art niyetli insanlar görecektir..!!!”

YORUMLAR (1)

  1. Serdar diyorki:

    Ne maçmış ve.sanki diğer hiçbir maçlarda küfür, kötü tezahürat yok.Ereğlide ne küfürler duyuyoruz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL