Spor

SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Kdz.Ereğli Göztepe Spor Kulübü bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Futbol Yaz Okulu’na katılan kursiyerlere sertifikalarını düzenlenen törenle verdi. 240 KURSİYER SERTİFİKA ALDI Şehit Polis Vefa Karakurdu Stadı’nda düzenlenen törene protokol üyeleri,..

SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Kdz.Ereğli Göztepe Spor Kulübü bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Futbol Yaz Okulu’na katılan kursiyerlere sertifikalarını düzenlenen törenle verdi.

240 KURSİYER SERTİFİKA ALDI

Şehit Polis Vefa Karakurdu Stadı’nda düzenlenen törene protokol üyeleri, bazı kulüp başkaları, spor adamları ve veliler katıldı.

HEDEFİMİZ: DAHA ÇOK GENCE SPOR YAPMA İMKANI SAĞLAMAK

240 sporcunun sertifika aldığı törende konuşan Kulüp Başkanı Fuat Ulaş, yeni kurulan bir kulüp olmalarına rağmen çalışmaları hızlı bir sekilde sürdürdüklerine belirterek “Kulüp olarak hedefimiz gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Daha çok gence sağlıklı bir ortamda spor yapmalarını sağlamak. Hedefimiz; kulüp bünyemizde sporcu yetiştirmek. 240 Kursiyerimiz Yaz futbol okulunda bizlerle oldu. Bize destek veren tüm yöneticilerimize, spor camiasına ve velilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Çalışmalarımız kış döneminde de devam edecek.” dedi.

Sertifika törenine veliler de yoğun ilgi gösterirken törene katılan protokol üyeleri tarafından kursiyerlere sertifikaları teslim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL