Genel Gündem Tüm Manşetler

SENDİKA VE ERDEMİR’DE BAYRAMLAŞMA

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir), işçi ile bayramlaşma programı gerçekleştirildiği bildirildi. Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi’nin resmi internet sitesi, “turkmetalkdzeregli.org”da yer alan habere göre,..

SENDİKA VE ERDEMİR’DE BAYRAMLAŞMA

isciye-beraber-gittiler-taw7l

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir), işçi ile bayramlaşma programı gerçekleştirildiği bildirildi.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi’nin resmi internet sitesi, “turkmetalkdzeregli.org”da yer alan habere göre, Erdemir İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Esat Günday, Teknik Hizmetler ve Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı Mücteba Bekcan, ünite müdürü, baş müdürler ile birlikte Sendika Baş Temsilcilik Binası’na geldiler.

Burada Türk Metal Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş başta olmak üzere sendika yöneticileri bayramlaşan Erdemir ekibi, Baş temsilcilik binasında bir süre oturarak birlikte sohbet etti.

Odabaş, Günday, Bekcan ve beraberindekiler, daha sonra Erdemir Ana Kapı’ya gelerek, burada kesilen kurban başında dua ettiler.

Ardından şirkete giren sendika ve Erdemir yöneticileri, tüm ünetilere gezerek işçilerlebayramlaştı, birlikte hatıra fotoğrafları çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL