Genel Gündem Tüm Manşetler

CANDAN HEMŞEHRİLERİ İLE BERABER

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal ve beraberinde kendine gönül verenler ile halkla bayramlaştı önemli mesajlar verdi.    CANDAN: Şunu bilin ben sizin bir evladınız..

CANDAN HEMŞEHRİLERİ İLE BERABER
kirsalda-candan-ruzgari

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal ve beraberinde kendine gönül verenler ile halkla bayramlaştı önemli mesajlar verdi. 

 

CANDAN: Şunu bilin ben sizin bir evladınız olarak benim için köy çok önemli. Sizin burada elinize diken batsa benim Ankara’da çivi batar. Beraber belediye başkanımız ile çalışmaya çalışıyoruz. Ben bu topraklarda doğdum. Benim hedefim bu topraklara hizmet etmektir. Bunun için bu yaptığımız hiçbir şeyin ismini aramıyoruz. Yeter ki bizim insanımızın boynunu Ereğli’de bükülmesin. Elimizden geldiğince Ankara’nın hizmetini getirmek istiyoruz. Biz hizmet etmek için geldik zengin olmak için gelmedik”

 

 

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan beraberinde Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin uysal, Belediye Başkanı Yardımcısı İbrahim Cöbek, Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Ereğli Kent Konseyi Başkanı Noyan Keskin, İl Genel Meclis üyeleri, Kdz.Ereğlililer Derneği Başkan Vekili Birol Bektaş, Dernek Yöneticileri ve partililer ile ilçede gerçekleştirdikleri bayramlaşma programının ardından Yunuslu Köyü’nde vatandaşlar ile bir araya geldi.

 

CANDAN VE UYSAL’A BÜYÜK İLGİ

Yunuslu Köyü’nde bir vatandaşın evinde bayram yemeğine katılan Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Belediye Başkanı Hüseyin uysal ve beraberindeki kalabalık topluluk daha sonra köy meydanında kahvehanede vatandaşlar ile bir araya geldi, bayramlarını kutladı ve sorunlarını dinledi.

 

GÖREVE GELELİ 3.5 YIL OLDU

Milletvekili Ercan Candan düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmasında önemli mesajlara yer verdi. Kdz.Ereğli’de tek amaçlarının doğup büyüdüğü memlekete hizmet olduğunu belirten Milletvekili Candan şunları söyledi. “Bayramınızı kutluyorum. Bu bayram bir araya gelelim dedik. Bayram bayram belli yerleri ziyaret ediyoruz. Bu bayram da Yunuslu köyü oldu. Ben göreve geleli 3.5 yıl oldu. Belediye Başkanımızın 5-6 ay oldu. Ereğli’de yapılan değişiklikleri görüyorsunuz. Yolundan adliyesine hastanesine kadar baştan aşağıya kadar Ereğli’yi değiştiriyoruz.

 

“YENİLİKLER YAPACAĞIZ”

Yenilikler yapacağız devletin Ereğli’ye ağır ağır geldiğini görmeye başladık. Biz milletvekili olduktan sonra gece gündüz bu işler için uğraşıyoruz. Ormanlı Cuma tarafına gölet yaptırıyoruz oradaki su sorununu çözeceğiz. 30 Yıldır Çiğdemli köyünün su sorun vardı çözüyoruz. Ereğli’ye Kızılcapınar Barajından su gelecek. Bu gelecek su şişe suyundan daha temiz bir su olacak çünkü arıtma tesisi yapılıyor. Şişe suyu almasına bile gerek kalmayacak. Dünya kadar damacana verilen sular artık gerek kalmayacak.

 

“ÖNCELİĞİM KÖYLER”

Bu köylerin hepsi benim insanım, benim birinci önceliğim köylerdir her zaman muhtarlarımıza da bunu söylemişimidir. Köylerden bir şikayet gelmemeli, elbette herkesin bir sıkıntısı var, sorun var. İl genel meclis üyelerimiz de buradalar. Nerede problem varsa bunlardan benim problemim var mücadele etmeye çalışıyorum. Ben milletvekili olduğum zaman en büyük sorun elektrik problemi idi, direklerin dipleri çürümüştü, muhtarlarımız enerji sa yetkililerine ulaşamıyordu öncelikle bunları çözdük. Şunu bilin ben sizin bir evladınız olarak benim için köy çok önemli. Sizin burada elinize diken batsa benim Ankara’da çivi batar. Beraber belediye başkanımız ile çalışmaya çalışıyoruz. Hatamız olabilir, eksiğimiz olabilir b art niyetimiz değil belki gözümüzden kaçtığınadır. Bizden istediğiniz var ise biz buradayız. Yapılabilecek bir şey varsa tabi ki varız.

 

Köy halkı özellikle su ve elektrik sorunu yaşamadıklarını belirterek Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’a teşekkür etti.

Candan, “Ben bu topraklarda doğdum. Benim hedefim bu topraklara hizmet etmektir. Bunun için bu yaptığımız hiçbir şeyin ismini aramıyoruz. Yeter ki bizim insanımızın boynunu Ereğli’de bükülmesin” sözleri büyük alkış aldı.

Candan sözlerine şu şekilde devam etti.

“Elimizden geldiğince Ankara’nın hizmetini getirmek istiyoruz. Biz hizmet etmek için geldik zengin olmak için gelmedik”

Candan ve beraberindekiler daha sonra vatandaşların sorunlarını dinledi.

 

Öte yandan köy muhtarları ve köylü halkı Kdz.Ereğlililer Derneği’ne de tam destek verme kararı aldılar.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL