logo

ŞEHİT ÜLKÜCÜ UNUTULMADI…

Zonguldak Ereğli ilçesinde Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu için tören düzenlendi. Zonguldak İl Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Karadeniz törene katıldı.

Amfi tiyatroda düzenlenen törene Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Rahman Demirtürk olmak üzere genlik kolları ve ilçe teşkilatı katıldı. Anma töreninde konuşma yapan Zonguldak İli Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Karadeniz;

“Burada ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu anmak, onun aziz hatırasını yaşamak için toplandık.

Şunu belirtmek isterim ki ülkücü Allah için seven, Allah için savaşan, Allah’ın rızasına koşan kahramandır. Bizim davamız Peygamber efendim Hz. Muhammet (s.a.v) ’min davasıdır. Bizim davamız Türk-İslam davasıdır. Bizim kinimiz vatan ve millet düşmanlarınadır. Bildiğiniz gibi Fırat kardeşimiz, karşıt görüşlü grupla değil, doğrudan kandile bağlı; Vatan, bayrak ve Kuran düşmanlarına karşı mücadele ediyordu. Ve bu mücadelesinde şehit oldu. Her ne kadar medyada karşıt görüş gibi gösterilse de bütün dünya bilir ki Ülkücünün işi karşıt görüş mensuplarıyla değildir. Ülkücünün kini vatanın ve devletinin bekasına kasteden hainlerdir.

Fırat’ımız meydanı onlara boş bırakmadı. Kürşat gibi, Mete gibi, Tuğrul Ata gibi kendi benliğini vatan için feda etti. Fırat’ımız Fırat’tı. Bayrak oldu. Fırat’ımız ülkücüydü. Şerefimiz oldu. Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizin ruhu şad olsun. Reisimizden Allah razı olsun.” İfadelerine yer verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty