Genel Gündem Tüm Manşetler

SEÇİME HAZIRIZ

Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, 10 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi ilçe genelinde tüm tedbirlerin alındığını, vatandaşların huzur ve güven içerisinde oy verme işlemlerini yapabileceğini söyledi.   Kaymakam..

SEÇİME HAZIRIZ
secim-hazirliklari-tamamlandi

Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, 10 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi ilçe genelinde tüm tedbirlerin alındığını, vatandaşların huzur ve güven içerisinde oy verme işlemlerini yapabileceğini söyledi.

 

Kaymakam İbrahim Çay, Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen ile birlikte 10 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi alınan tedbirleri masaya yatırdı, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde oy verme işlemlerini yapabilmeleri için tüm hazırlıkların tamamlandığını açıkladı.

Amaçlarının, vatandaşın demokratik hakkı olan oy verme işlemini sorunsuz yerine getirmesini sağlamak olduğunu kaydeden Çay şöyle dedi: “10 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde alınacak olan güvenlik tedbirleriyle ilgili hususları gözden geçirmek, ilgili kurum ve kuruluşları, örneğin kamu ve özel hastaneleri, 112 acil servis, belediye, Enerji SA, emniyet ve jandarmaya görev alanlarıyla ilgili hatırlatma ve talimatları yaptık. Gereken her şey yapıldı. Şu anda vatandaşlarımızın özgür iradeleriyle sandığa gidip oy kullanmalarını sağlamak için, gerekli tedbirler alınmıştır. Amacımız, ilgili sandık bölgelerinde, vatandaşlarımızın demokratik haklarını huzur ve güven içinde kullanmalarıdır. Şehir merkezi ve jandarma bölgesinde tüm tedbirler gözden geçirilmiştir. Şu anda her hangi olumsuz bir durum söz konusu değildir. Ayrıca seçim günü için kaymakamlık bünyesinde seçim harekat merkezi oluşturuldu. Telefon numaraları belirlendi. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşan vatandaşlarımızın bizlere iletmesinde fayda vardır.  Ülkemiz için en hayırlısı neyse o olsun diyorum ve her şeyin vatandaşlarımızın gönlüne göre olmasını temenni ediyorum”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL