Spor

ŞAYET GÖREV ALIRSAM

Alaplı Belediyespor’daki sessizlik sürerken ilk açıklama geçtiğimiz sezon takımın Kulüp Müdürlüğü görevini yürüten Ali Ünlü’den geldi.  Geçtiğimiz sezon Kulüp Müdürlüğü görevini icra eden Ali Ünlü ‘şayet bu sezonda takımda görev..

ŞAYET GÖREV ALIRSAM

ALİ ÜNLÜ TRANSFER

Alaplı Belediyespor’daki sessizlik sürerken ilk açıklama geçtiğimiz sezon takımın Kulüp Müdürlüğü görevini yürüten Ali Ünlü’den geldi. 

Geçtiğimiz sezon Kulüp Müdürlüğü görevini icra eden Ali Ünlü ‘şayet bu sezonda takımda görev alırsam çok güzel başarılara imza atacağız. Gökmen Başoğlu ile birlikte atacağımız her adım Alaplı Belediyespor’a bir ivme daha kazandıracaktır. Şimdiden bilinmesini isterim. Şayet göreve devam edersem Devlet Hastanesispor’un başarılı oyuncularından Bartu Gültekin, Ayberk Gülhan ve Ferdi Okumuş Alaplı Belediyespor forması giyecektir. Alaplı Belediyespor’un başarısı için Gökmen Başoğlu ile birlikte elimizi her zaman olduğu gibi taşın altına koyarız. Görev verilmediği takdirde de görev alan arkadaşlara desteğimiz sürecektir.’ dedi.  

YORUMLAR (2)

  1. ALAPLILI diyorki:

    ALİ ÜNLÜ SEN NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUN GÖREV ALABİLMEK İÇİN ISMARLAMA HABER Mİ YAPTIRIYON MERAK ETME SANA GÖREV VEREN OLMAZ

  2. cengiz diyorki:

    ali seni alaplısporundan temizlemezsek alaplıspor olduğu yerde saymaya devam eder. senin gelicek başarı olmaz olsun.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL