Genel Gündem Tüm Manşetler

ŞAŞIRTAN MANZARA

Kepez Mahallesi’nde bir vatandaşın, ‘Doğalgaz servis kutusundan tuhaf sesler geliyor’ sözleri ile Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ihbar hattına başvuruda bulunmasının hemen ardından ekiplerin yaptığı incelemede doğalgaz servis kutusunda..

ŞAŞIRTAN MANZARA

tuhaf-sesler-geliyor-dediler

Kepez Mahallesi’nde bir vatandaşın, ‘Doğalgaz servis kutusundan tuhaf sesler geliyor’ sözleri ile Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ihbar hattına başvuruda bulunmasının hemen ardından ekiplerin yaptığı incelemede doğalgaz servis kutusunda kuş yuvası ile karşılaşıldı.

 İhbarı değerlendiren acil müdahale ekipleri, ihbar verilen adrese ulaştıklarında ilginç bir tablo ile karşılaştı. Servis kutusunun kapağını açtıklarında içinde yeni doğmuş 6 yavru serçenin bulunduğu bir kuş yuvası görüldü. Teknik herhangi bir problemin bulunmadığını fark eden ekipler, anne serçenin ciddi bir emek harcayarak kurduğu yuvada bulunan ve gayet sağlıklı görünen serçe yavrularını hiç rahatsız etmeden, servis kutusu kapağını kapatmış ve bölgeden uzaklaştılar. Bu durum doğal gaz acil müdahale ekibi ve bazı vatandaşlar arasında, ‘Serçelerde güvenli ve konforlu bir yakıt olan doğal gazı tercih etmiş”, “Doğa dostu doğal gaz”, “Serçeler içinde temiz hava sıcak yuva” gibi konuşmalara sebep oldu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL