Genel Gündem Tüm Manşetler

SANİYE SANİYE KAZA ANI

Ereğli-Alaplı karayolu Gülüç mevkisinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. 15 yaşındaki Çağdaş Demirdöğen ve amca oğlu Doğuş Demirdöğen indikleri halk otobüsünün önünden yolun karşısına geçmek istedikleri sırada Şuaip Sağlam’ın kullandığı 19 UA 467..

SANİYE SANİYE KAZA ANI

7876_kaza-ani-guvenlik-kameralarina-yansidi

Ereğli-Alaplı karayolu Gülüç mevkisinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

15 yaşındaki Çağdaş Demirdöğen ve amca oğlu Doğuş Demirdöğen indikleri halk otobüsünün önünden yolun karşısına geçmek istedikleri sırada Şuaip Sağlam’ın kullandığı 19 UA 467 plakalı tırÇağdaş Demirdöğen’e çarptı. 
 
Çarpmanın etkisi ile yere düşen ve vücudunun çeşitli yerlerinden yara alan Çağdaş Demirdöğen’e 112 sağlık ekipleri ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Yaralının hastaneye götürüleceği sırada kazanın şokunu yaşayan amcaoğlu Doğuş Demirdöğen, ambulansın ön tarafına binmek istedi. “Abi ne olursun beni de götür?” diyen Doğuş Demirdöğen’e ambulans şoförü, “Seni almam yasak” deyince bu kez ambulansın arka tarafına yöneldi.
  
Ambulansın arka kapısını tıkladıktan sonra açan hemşireye, “Beni de alın ben amcaoğluyum ben hastaneye gelmem lazım” dedi.  
 
Hemşire de kendisinin hastaneye başka bir araç ile gitmesini söyledi. Yoldan geçen vatandaşlar Doğuş Demirdöğen’in eline telefon vererek yakınlarına haber vermesini istedi. Kazanın şoku nedeniyle yakınlarının telefonunu hatırlayamayan Doğuş Demirdöğen gazetecilere ait araçla hastaneye götürüldü.
 
Araç güvenlik kamerasına yansıyan olayda yolun karşısına geçmek isteyen çocuklara şoför korna ve seslenerek yolun karşısına geçmemelerini istiyor. Çocuklardan biri yolun karşısına hızla koşunca halk otobüsünü sollayan tır çarpıyor.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL