Genel Siyaset Tüm Manşetler

GELİN BERABER KURALIM!

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan ve Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kdz. Ereğli İlçe teşkilatı ile birlikte, MHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimini ziyaret etti.. Ziyaret sırasında..

GELİN BERABER KURALIM!

162_7874_dsc-1009

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan ve Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kdz. Ereğli İlçe teşkilatı ile birlikte, MHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimini ziyaret etti.. Ziyaret sırasında Uysal Ereğli halkına seslenerek; “Gelin bu şehri beraber kuralım”, dedi..

Ziyaret sırasında MHP İlçe Başkanı Talat Şeker, Ak Parti’nin ilçe ve belde belediyesi adaylarına başarılar diyerek; “Dostluk kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde bir seçim geçirmeyi temenni ediyoruz”, şeklinde konuştu..
 
“EREĞLİ’NİN AKILCI PROJELERE İHTİYACI VAR!.”
 
MHP’nin sıcak karşılamasından dolayı yöneticilere teşekkür eden  Zonguldak Milletvekili Prof Dr.Ercan Candan; “Ereğli’nin sükunete ihtiyacı var. Ereğli’nin bir umuda ihtiyacı var. Seçim süresinde yapılanlar bundan sonraki yapılacak olanlarında işaretidir. Ak Parti olarak yerel seçimlerde demokrasi’den ödün verilmemesi gerektiğine inanıyoruz. Hepimizin gayesi ‘bu kenti bir adım ileriye nasıl götürebilirim?.’ düşüncesi olmalı. Bu yarışta birbirimizi rencide etmekten çok, projelerle Ereğli’ye nasıl hizmet edebiliriz, diye düşünmeliyiz. Ereğli için akılcı projelere ihtiyacımız var. Bizler MHP ile aşağı-yukarı aynı taraftayız. Sadece nüans farklılıkları var, aramızda”, şeklinde konuştu..
 
“EREĞLİ’Yİ KALKINDIRACAK PROJELER HAZIRLAMALIYIZ!..”
 
Candan’ın ardından söz alan MHP Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı  Mevlüt Özdemir, seçimlerin saygı ve sevgi çerçevesinde geçmesini temenni etti..
Adayların samimi olması gerektiğinin altını çizen Özdemir; “Sayın vekilimizin de dediği gibi, tek düşüncemiz geliştirdiğimiz projeleri samimi ve dürüst bir şekilde halka anlatarak; Ereğli’ye yapacaklarımız konusunda bilgilenmelerini sağlamak olmalı, diye düşünüyorum. MHP olarak, şuan kentin eksikliklerini saptıyoruz ve çözüm önerileri geliştiriyoruz. Buradaki aday arkadaşlarımızla sık sık görüşüyoruz. Seçimden sonra da görüşeceğiz. Bunun içinde seviyeli bir siyaset izlemeliyiz, diye düşünüyorum. Biz projelerimizi halkımıza anlatacağız. Sonuçta karar değerli halkımızındır.”, şeklinde konuştu…  
  
“EREĞLİ’NİN CİDDİ SORUNLARI VAR!..”
 
“...Yenimahalleden buraya 37 dakikada geldim. O süre içerisinde Zonguldak’a gidersiniz. Şehrimizin gerçekten ciddi problemleri var. Bir vurdumduymazlık var şehirde. Bir halka rağmen bildiğini okuma var. Sayın belediye başkan adaylarımızdan ve basın mensuplarımızdan rica ediyorum. Mümkün olduğu kadar şehrin problemlerini dile getirmeye çalışmalıyız. Bu sorunları en azından halkın kafasına kazımamız lazım”
“BU ŞEHRİ GELİN BERABER KURALIM!..”
 
Özdemir’in ardından konuşan Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal, kişi ve kurumlarla kavga etmeden siyaset yapmak isteğini belirten Uysal; Ereğli halkına seslenerek; “Gelin bu şehri beraber kuralım. Bizlerin geleceğe köprü kurma ihtiyacımız var. Ereğli’de sizlerinde gördüğü gibi, değişim şart. 30 Mart bu değişimin miladıdır”, şeklinde konuştu…   
 
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL