Spor

ŞAMPİYONLAR UYSAL’I ZİYARET ETTİ

Türkiye Şampiyonu olan Ereğli Lisesi Kız Futbol Takımı, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Şampiyonada oynadığı 10 maçta 65 gol atıp kalesinde sadece 2 gol gören takımı kutlayan..

ŞAMPİYONLAR UYSAL’I ZİYARET ETTİ

DSC_0124

Türkiye Şampiyonu olan Ereğli Lisesi Kız Futbol Takımı, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Şampiyonada oynadığı 10 maçta 65 gol atıp kalesinde sadece 2 gol gören takımı kutlayan Uysal, “Bu gururu sizlerle birlikte bizlerde yaşıyoruz. Hepinizi gönülden alkışlıyorum. Bu başarıda payı olan tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. “dedi.

Türkiye Liseler Arası Futbol Şampiyonası Finalinde Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi’ni 3-0  mağlup ederek Türkiye Şampiyonu olan Karadeniz Ereğli Lisesi Kız Futbol takımının oyuncuları ve teknik heyeti, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Uysal; Beden Eğitimi öğretmenleri Erkan Kılıçarslan, Ogün Sinan ve Hakan Topal ile oyuncu grubunu kabulünde yaptığı konuşmada, Türkiye Şampiyonluğunda emeği geçenleri kutladı.                                                 

“Her şeyden önce sizleri yürekten kutluyorum. İlçemizin adını hem turnuvanın yapıldığı Konya’da, hem de elde ettiğiniz bu başarı ile tüm Türkiye’ye duyurdunuz.” diyen Uysal, “Bu gururu sizlerle birlikte bizlerde yaşıyoruz. Hepinizi gönülden alkışlıyorum. Bu başarıda payı olan tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize ve özellikle velilerimize de teşekkür ediyorum. “dedi.                               

Başkan Uysal, teknik heyet ve oyunculara birer saat hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL