Genel Gündem Spor Tüm Manşetler

ŞAMPİYONLAR BELLİ..

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde 2016-2017 Eğitim- Öğretim yılı okul spor faaliyetleri Voleybol Gençler Türkiye Birinciliği yarışmaları 4-8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. Turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri protokol tarafından verildi. Türkiye Şampiyonası..

ŞAMPİYONLAR BELLİ..

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde 2016-2017 Eğitim- Öğretim yılı okul spor faaliyetleri Voleybol Gençler Türkiye Birinciliği yarışmaları 4-8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri protokol tarafından verildi. Türkiye Şampiyonası yarışmasının Erkek Müsabakaları Ereğli Spor Salonunda, kız müsabakaları Erdemir Spor Salonunda düzenlendi. Turnuvanın son gününde oynanan final karşılaşmaları ile Erkek ve kız takımların şampiyonları belirlendi. Müsabakalara 5 ayrı şehirden 8 kız ve 7 erkek olmak üzere toplam 15 takım,16 idareci ve 16 antrenör ile 192 sporcu katılırken, Kız takımlarında şampiyonluk ipini İzmir Özel Gelişim Koleji , erkeklerde ise İstanbul Özel Esenkent Okyanus Koleji göğüsledi. Müsabakalarda kız takımlarında İstanbul Ted Koleji ikinci, İstanbul Özel Atacan Anadolu Lisesi üçüncü ve İzmir Özel Rota Anadolu Lisesi ise dördüncü olurken, erkeklerde İstanbul Büyük Çekmece Cihangir Koleji ikinci, Ankara Özel İncek Okyanus Koleji üçüncü ve İzmir Mavişehir Okyanus Koleji dördüncü oldu.

Müsabakalar Sonucunda Ödül töreni Pazartesi günü kızlarda Erdemir Spor Salonunda ve erkeklerde Ereğli Spor Salonunda gerçekleştirildi. Ödül törenine Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, Ak Parti İlçe Başkan Vekili  Mehmet Keleş,Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Vekili Sevdakar Aras,Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtaş,Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Kdz.Ereğli Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Serkan Keleş, sporcu ve antrenörler,Veliler, halkımız ve basın mensuplarının katıldı. Ödül töreninin sona ermesinin ardından turnuvaya farklı illerden gelen sporcular ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL