Spor

ŞAMPİYON YEMEKTE BULUŞTU

Karadeniz Ereğli 1.Amatör Kümenin şampiyonu Bayatspor ligin bitiminde şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi. Güney Kebap’ta Arslan Fındık sponsorluğunda gerçekleşen yemekte takımın Play Oflara hazırlandığını ve bu sezon mutlaka Süper Amatör..

ŞAMPİYON YEMEKTE BULUŞTU

by640

Karadeniz Ereğli 1.Amatör Kümenin şampiyonu Bayatspor ligin bitiminde şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi. Güney Kebap’ta Arslan Fındık sponsorluğunda gerçekleşen yemekte takımın Play Oflara hazırlandığını ve bu sezon mutlaka Süper Amatör Lige çıkacağı vurgulandı. 

Bayatspor Başkanı Recep Civelek ‘Bu sezon Play Oflardan çıkarak adımızı Süper Amatör Kümeye yazdırmak istiyoruz. Gücümüz ve imkanlarımız elverdiği sürece takımımız en iyi yerde olacaktır’ dedi. 

Yemekte ayrıca söz alan Bayatspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptan Tahsin Eroğlu ‘biz takımımıza inanıyoruz. Bu genç arkadaşlarla daha başarılı işlere imza atacağız. 28 yıllık Bayatspor Kulübü tarihinde bizlere ilk kez şampiyonluk yaşatan futbolcularımıza teşekkür ediyoruz. Play Oflardan çıkarak Süper Amatör Kümede başarılı olacağımıza inancımız tamdır. Şampiyonluk primleri 3 gün içerisinde sporcularımıza dağıtılacaktır. Bu arada Süper Amatör Kümede maddi imkanlarımızın daha elverişli olması amacı ile 8 Şubat’ta kongremiz vardır. Yönetim Kurulumuzda bazı değişiklikler olacaktır. Allah’ın izni ile Bayatspor bundan sonra çok daha büyük başarılara siz futbolcularımız ile imza atacaktır’ dedi. Düzenlenen yemeğe Arslan Fındık Sahibi Sercan Arslan, Yönetici Tahsin Eroğlu, Özay Efe, Engin Aksin, Mesut Demirhan ve futbolcular katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL