logo

ŞAKA GİBİ…POZİTİFİM AMA…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi babası Cevat Özcan’ın kaza yaptığı haberini alan KOVİD-19 Pozitif olan ve karantinanın 4. Gününde olan Temel Özcan, evinden çıkarak önce kaza yerine ardında da ambulansı takip ederek hastaneye gitti. Anne Zübeyde Özcan ise oğlunun KOVİD pozitif olduğunu ama kimseye temas etmeden, arabadan inmeden kendisini bırakıp oğlunun eve geri gittiğini söyledi.

Kaza 19.00 sularında Gülüç Sahil yolunda meydana geldi. İddiaya göre Cevat Özcan’ın (54) kullandığı 67 TB 592 plakalı motosiklete Seyhan Karasan’ın kullandığı 81 AAE 982 plakalı otom0obil çarptı. Çarpmanın etkisi ile devrilen motosiklet sürücüsü Cevat Özcan yaralanırken, sürücü için sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen 112 ekipleri yaralı sürücüye yaptıkları ilk müdahalenin ardından Özel Echomar hastanesine kaldırdı. Acil servise alınan Cevat Özcan’ın tedavisine başlandığı öğrenildi. Sürücü Seyhan Karasan ise ifadesi alınmak üzere Gülüç karakoluna götürüldü.

KOVİD-19 TEMASLISI OĞLU ÖNCE KAZAYERİNE SONRA HASTANEYE GİTTİ…

Meydana gelen kaza sonrasında babasının kaza yaptığı haberini alan KOVİD-19 POZİTİF olan ve karantinada olan Temel Özcan, evinden çıkarak önce kaza yerine ardından da babasının yanına hastaneye gitti. Kaza yerinde babasının motosikletini alan Özcan, Polislere kendisine yaklaşmamalarını, KOVİD-19 temaslısı olduğunu ve izin alarak evden çıktığını iddia etti. Hastaneye ambulans ile birlikte gelen Temel Özcan, babasının hastaneye girişini yaptıktan sonra hastaneden ayrıldı.

OĞLUM BENİ BURAYA BIRAKTI… KİMSEYLE TEMAS ETMEDİ…

Yaşanan olayda Karantinadayken evinden çıkarak hastaneye ardından babasının motorunun yanına giden Temel Özcan’ın annesi Zübeyde Özcan, oğlunun gerekli tedbirleri alarak kendisini hastaneye bıraktığını ardında da evine gittiğini söyledi. Zübeyde Özcan “Babasının Gülüç’de kaza yaptığını duyunca kimsemiz yok diyerek gitmek zorunda olduğunu söyledi. Yolda olduğunu söyledi. Tekrar aradı. Ambulansın arkasında olduğunu ‘KOVİD’liyim ama tedbirimi aldım’ dedi. Bende arabanın arkasına oturdum. Oğlumdan uzakta oturdum. Arkaya. Ağzımda maske. Hiç arabadan inmedi o.  Beni bıraktı. Ben eşimle ilgilendim. O geri eve gitti. Kimseyle temas kurmadı. Sadece beni getirdi. Kaza yerine gittik. Eşimi ambulansa bindirmişler zaten biz gidinceye kadar. O hiç arabadan inmeden geri eve gitti” dedi.

Çekilen görüntülerde ise Temel Özcan’ın ambulansın geldiğinde babasını beklediği ve kaza yerinde babasının motorunu düzelttiği görüntülendi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx