Spor

SAĞLIK OLSUN..!

Kdz. Ereğli 1. Amatör Kümede şampiyon olarak Zonguldak’taki Play Oflara katılma hakkı kazanan Bayatspor ilk maçında elendi.  Zonguldak Fener Sahasında oynanan karşılaşmada istenilen futbolu sahaya yansıtamayan Bayatspor rakibi Çatalağzı Demirspor’un..

SAĞLIK OLSUN..!

BAYATSPOR SAĞLIK OLSUN

Kdz. Ereğli 1. Amatör Kümede şampiyon olarak Zonguldak’taki Play Oflara katılma hakkı kazanan Bayatspor ilk maçında elendi. 

Zonguldak Fener Sahasında oynanan karşılaşmada istenilen futbolu sahaya yansıtamayan Bayatspor rakibi Çatalağzı Demirspor’un tek golüne engel olamadı. 

İlk yarıyı 1-0 yenik kapatan Bayatspor ikinci yarıda Çatalağzı Demirspor’un oyununa ayak uyduramayınca sahadan 1-0 mağlup ayrıldı. Alınan bu sonuç ile Bayatspor Süper Amatör Küme’ye yükselme umutlarını bir sonraki sezona bırakırken, Çatalağzı Demirspor ise finale yükselen 4 takımdan biri oldu.

Play Of müsabakalarında alınan diğer sonuçlar;

On Temmuzspor: 2 Çaydeğirmeni Belediyespor: 1 

Zonguldak Belediyespor: 1 Gökçebeyspor: 2

Eleşlerspor – Kurtgücüspor: (Pazar günü oynanacak.)

YORUMLAR (5)

 1. ke mal a diyorki:

  Ke mal kardes sen kendini ne saniyosun isminden belli kemal sin neyse ister senin gibi karakter yoksullarina selam verir ister vermeyiz gucune mi gitti senden daha cok oynadigimiz kesin sen sadece bole gazete kosellerinden sallarsin. Ke mal senii

 2. KEMAL diyorki:

  NE SAĞLIK OLACAKMIŞ YA ADAMLARIN AYAKLARI YERE BASMIYORDU. HAVALARINDAN YANLARINDAN GEÇİLMİYORDU. SULATANA SELAM VERMİYORLARDI. ALLAHIN SOPASI YOK DEMİ SERVET, KALECİ İBO, AYTAÇ. DEMEK Kİ NEYMİŞ SİZ EREĞLİ 1.AMATÖR TOPÇUSUYMUŞSUNUZ. SİZİ ZONGULDAK AŞARMIŞ. YOLDA YÜRÜRKEN AYTAÇ KALECİ İBO SERVET BAL LİGİ TOPÇUSU GİBİ YÜRÜYORSUNUZ. KONUŞURKEN SİZİ YILLARDIR BANK ASYA OYNADILAR ZANNEDERLER. BAŞKANINIZ ÇOKTAN SÜPER AMATÖR ŞOVUNA BAŞLAMIŞTI. BİR TABİR VARDIR BAŞKASININ YUMRUĞUNU YEMEYEN KENDİNİNKİNİ BALYOZ ZANNEDERMİŞ. HADİ GEÇMİŞ OLSUN CANLARIM. 1.AMATÖRDE GÖRÜŞÜRÜZ.

 3. çatalğzı67 diyorki:

  bir takım bu kadar tepki alıyorsa bence kendini sorgulamalıdır. kendi memleketinde bu kadar antipati toplamış olması topçu ve yönetimin hatasıdır.

 4. Demir yumruk diyorki:

  Gelecek sene burda şunu yazacağım bayat spora 2.kümede başarılar
  2 ay evvel yazmısardı Zonguldak yolunda kar var dikkat edin düşersiniz die ama siz güneşliyi Karadenizi yenerken kendinizi direk süperde gördünüz neyse geçmiş olsun
  Belki 2 sene sonra 2. Amatörden çıkarak gerçekten şampiyon olursunuz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL