Spor

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Basketbol Takımı Özel Anadolu Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti. Geçtiğimiz günlerde seçmelerini tamamlayan ve kadrosunu 68’den 16’ya düşüren Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı sağlık kontrolünden geçti. Özel..

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

1

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Basketbol Takımı Özel Anadolu Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Geçtiğimiz günlerde seçmelerini tamamlayan ve kadrosunu 68’den 16’ya düşüren Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı sağlık kontrolünden geçti.

Özel Anadolu Hastanesinde Dâhiliye mütehassısı Uz. Dr. Ramazan Atagün ve Nöroloji Uzmanı Dr. Sezer Atay tarafından detaylı sağlık muayenesinden geçen basketbolcular, muayene sonunda doktorlara çiçek takdim ettiler. Bu nazik davranış karşısında Dâhiliye Uz. Dr. Ramazan Atagün ‘gerçekten çok şaşırdım. Bu nazik davranışınız beni mutlu etti. Sporun insan üzerinde sadece fiziki gelişime değil, düşünce bakımdan da etkili olduğunu gösterdiniz. Basketbol yaşantınızda sizlere başarılar diliyorum’ dedi. Gençlerden gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Uz. Dr. Sezer Atay ise ‘bu kulübün aynı zamanda yöneticisi olmak beni bir kez daha onurlandırdı. Böylesine pırlanta gibi gençlerin spor yapmasına katkı sağlıyor olmak mutluluk verici bir durum. Zonguldak Ereğli Sporumuzu siz gençlerle hak ettiği yere getireceğinize inanıyorum’ dedi.

2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL