logo

Sadece boy boy fotoğraf çektiren kimseye acımayın…

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer Milli Eğitim Bakanlığı’nda Genel Müdürlüklerde yaptığı değişikliklerin ardından taşralardaki değişikliklerini de sürdürüyor.

Yapılan değişikliklere ise Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun‘da eklendi. Genç yaşta İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulunan Ali Tosun’un görevden alınması her ne kadar kamuoyunda şaşkınlıkla karşılanmış olsa da gazetemiz sosyal medyasında bu değişikliğin yapılacağı belirtilmişti.

Yapılan bu değişikliğin ardından başarılı çalışmaları ile bakanlığın dikkatini çeken Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer tarafından telefonla bizzat aranarak görevden alınan Ali Tosun’a ise henüz bir görev takdimi gerçekleştirilmedi. Tosun’un pasif bir göreve verilmesi bekleniyor.

İlçelerde köklü değişim kapıda…

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer’in taşra değişikliklerini İl Müdürleri bazında gerçekleştirirken İlçe Müdürleri ile ilgili de çalışmalarını tamamladığı öğrenildi. Yeni atanan İl Müdürlerine ilçelerde köklü değişiklikler yapılması talimatı veren Bakan Özer’in “çalışma azmi olmayan, sadece boy boy fotoğraf çektiren kimseye acımayın” dediği iddia ediliyor.

Önümüzdeki süreçte Zonguldak İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde değişikliklerin yapılması bekleniyor.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?