Genel Siyaset Tüm Manşetler

RANTSAL DEĞİL, KENTSEL DÖNÜŞÜM

Saadet Partisi (SP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Gökhan Göktaş, yazılı açıklamasında “Saadet Partisi Rantsal değil, Kentsel dönüşüm yapacaktır” dedi. Gökhan Göktaş, “Çarşamba günü Kandilli Belediye Başkanımız ile Kentsel Dönüşüm..

RANTSAL DEĞİL, KENTSEL DÖNÜŞÜM

saadet ereğli

Saadet Partisi (SP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Gökhan Göktaş, yazılı açıklamasında “Saadet Partisi Rantsal değil, Kentsel dönüşüm yapacaktır” dedi.

Gökhan Göktaş, “Çarşamba günü Kandilli Belediye Başkanımız ile Kentsel Dönüşüm yapmak, Kandillimizi güzelleştirmek amacıyla TOKİ ye gittik. Daha önceden hazırladığımız projemiz ve teknik elemanlarla birlikte çıkartma yaptık. Görüşmeler çok olumlu geçti. İnşallah haftaya da araziye bakmaya gelecekler. İnşallah eğer nasipse ve Kandillimiz için hayırlıysa bu işi de neticelendireceğiz. Saadet Partisi Rantsal değil, Kentsel dönüşüm yapacaktır” vurgusunu yaptı.

Göktaş açıklamasına şöyle devam etti:

“Gündüz ekibimle esnaf gezisine henüz çıkmadım bu gezileri son iki haftaya bıraktım. Bilboard yasağı yeni kalktığı için reklamlara birkaç gün sonra başlayacağız. Hafta sonuna doğruda broşür ve el ilanlarını tüm Ereğli’ye dağıtacağız. Eşimle birlikte akşam ev gezilerine, halkı dinlemeye, derdimizi anlatmaya devam ediyorum. Bu arada ticari işime ara verdim fakat bazen mevcut yapılan veya yapılması düşünülen projelerle ilgili acil durumlarda onlarla ilgilenmek zorunda kalıyorum. Bu yüzden bazı günler gündüzleri gözükmüyorum. Ne yapayım, memleketimize hizmet için aday olduğumuzu söyleyip hizmetleri yarım mı bırakalım, aksatalım mı? Halkımız beni çok iyi tanıyor, diğer adaylar gibi olmadığımı da biliyor. Eğer elini sıkamadığım bir vatandaş, evine gidemediğim bir aile kalırsa onların yatırımlarla ilgili uğraştığımı bildiğini, bu yüzden beni affedeceklerini çok iyi biliyorum. Ereğlide muhteşem bir kararsız kitle var ve bu kitlenin tek başına seçimin yönünü değiştireceğini gördüm gezilerim esnasında. İlk başta oylarımızı yüzde 15 lere ulaştırıp 5 meclis üyesi hedefindeydik fakat şu anda ilk çıkıştaki düşüncemin çok ötesinde Ereğli’yi kazanmak için mücadele ediyoruz. Çünkü bizden AKP ye giden eski tabanımızın büyük çoğunluğu adaya ve meclis listesine tepkililer. Pek çoğu 17 Aralıktan sonraki gelişmelerle ilgili olarak partilerine sahip çıkma adına il genel meclisinde partilerine oy atacaklarını ama başkanlık ve belediye meclisinde Saadet Partisine atacaklarını söylüyorlar. Bunu söylerken gözlerinde bir umut, bir ateş görüyorum. Buda bana şevk veriyor. Biz AKP nin alternatifi parti değiliz biz bu düzenin tek alternatifi, siyasetin lokomotifiyiz. Zor zamanlardan, krizlerden ülkeyi ancak biz çıkartabiliriz. Halkımızda bunu çok iyi biliyor, ve inşallah diyor. Sadece eski milli görüşçüler değil, kadınlar, gençler, esnaf, siyasetten uzak olanlar, liberal hatta sol görüşlü olan pek çok insan bize destek veriyorlar. Onlara diyorum ki bu desteğinizi sandıkta oy atarak gösterin. Çeşitli baskılara maruz kalmamanız için oyunuzu açıkça söylemeyin, hatta anketlerde size sorulursa başka parti deyin. Dükkanına bayrak asmak isteyen esnafa sen ticaret yapıyorsun kendini açık belli etme diyerek bayrak dahi vermiyorum. Bu seçim sessiz ve derinden gidiyoruz. Müthiş bir oy patlaması yapacağız inşallah. Ve kazanan Ereğli olacak, çünkü Saadet Kazanınca Ereğli kazanacak.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL