Spor

RAKİPLERİ KESİNLEŞTİ

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11.Grupta mücadele edecek olan Kdz.Ereğli Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını günde çift idmanla sürdürüyor. Eflatun beyazlılarda yeni transferler kaleci Oğuzhan Doğar ve Ahmet Olgun’da takım ile birlikte..

RAKİPLERİ KESİNLEŞTİ

İDMAN1

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11.Grupta mücadele edecek olan Kdz.Ereğli Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını günde çift idmanla sürdürüyor. Eflatun beyazlılarda yeni transferler kaleci Oğuzhan Doğar ve Ahmet Olgun’da takım ile birlikte çalışmalara başlarken, Eflatun beyazlıların renklerine bağladığı Somaspor’un sağ kanat savunucusu İzzet Polatlar da takımla birlikte ilk idmanına çıktı. Ereğli Belediyespor’un grubu’ndaki İstanbul ve Kocaeli takımları da belli oldu.

BAL Ligi 11.Grupta mücadele edecek olan Kdz.Ereğli Beldiyespor ,yeni sezon hazırlıklarını çift idman ile sürdürüyor. Beyçayırı stadı zeminindeki problemler nedeniyle her hangi bir sakatlığa meydan vermemek için, iki gündür Alaplı sahasında çalışan Eflatun beyazlıların oldukça hırslı ve istekli oldukları görülüyor.    

Cumartesi günü yapılan ilk idmana izinli oldukları için katılmayan kaleci Oğuzhan Doğar ve Ahmet Olgun takım ile birlikte çalışmalara başlarken, eflatun beyazlıların Somaspor’dan transferi sağ bek İzzet Polatlar’da takımla birlikte ilk idmanına çıktı.

İSTANBUL VE KOCAELİ RAKİPLERİ KESİNLEŞTİ

Ereğli Belediyespor ve Kozlu Belediyespor’un mücadele edeceği BAL Ligi 11.grupta 4 İstanbul ve 2 Kocaeli takımı da belli oldu. Temsilcimizin Grubu’nda İstanbul’dan Arnavutköy Belediye, Çengelköyspor, Büyükçekmece Belediye ve Erokspor ile Kocaeli’den Kocaelispor ve Kocaeli Çınarlıspor var.

 

İŞTE 11. GRUP

1. Arnavutköy Belediyespor

2. Çengelköyspor

3. Büyükçekmece Belediyespor

4. Erokspor

5. Kocaelispor

6. Kocaeli Çınarlıspor

7. Karadeniz Ereğlispor

8. Kozlu Belediyespor

9. Ergene Velimeşespor

10. Tekirdağspor

11. Edirnespor Gençlik

12. Anafartalarspor

İDMAN2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL