logo

RAKİBİNEN 2 KAT FAZLA OY ALDI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde gerçekleştirilen Muhtarlar Derneği olağan kongresinde mevcut başkan Şükrü Kılıç güven tazeledi. Kılıç. Rakibi Erlat’ı oylarda ikiye katladı.

Ereğli’ de olağan üstü kongreye giden Muhtarlar Derneği’nde mevcut başkan Şükrü Kılıç güven tazeledi. Şükrü Kılıç 81 oy ile yeniden başkanlığa seçilirken, rakibi Hikmet Erlat ise 46 oy alabildi.  Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye kayıtlı olan 135 muhtardan 130’u oy kullandı.  Mevcut Başkan ve Başkan adayı Şükrü Kılıç 81 oy alırken Hikmet Erlat 46 oy aldı.  3 oy ise geçersiz sayıldı. Kongrede güven tazeleyen Şükrü Kılıç kongre sonrasında yaptığı açıklamada “Bugün kazanan Muhtarlarımız ve derneğimiz oldu. Bundan sonra yeni seçilen yönetimimizle birlikte çalışmalarımıza hizmetimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kongremiz derneğimize ve muhtarlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ereğli Muhtarlar Derneği yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Nurettin Yaman, Nazif Kaplan, Fahri Demircan, Köksal Tekin, Emin Ünal, Raif Erarslan, Zeki Sevim, Nazım Civelek, Recep Can, Adnan Alar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx