Genel Spor Tüm Manşetler

PROTOKOL Z.E.S’İ SEVİYOR..!

Karadeniz Ereğli’de 2013 yılında kurularak kısa sürede bir çok branşta mücadele veren Zonguldak Ereğli Spor Kulübü sporcu sayısındaki artış ve kısıtlı imkânlarla elde ettiği başarılar ile hem siyasi hem bürokratlardan..

PROTOKOL Z.E.S’İ SEVİYOR..!

Karadeniz Ereğli’de 2013 yılında kurularak kısa sürede bir çok branşta mücadele veren Zonguldak Ereğli Spor Kulübü sporcu sayısındaki artış ve kısıtlı imkânlarla elde ettiği başarılar ile hem siyasi hem bürokratlardan tam not alıyor.

Hedefi ve amacının sadece gençliğe hizmet olduğunu belirterek yola çıkan Zonguldak Ereğli Spor Kulübü’ne Ereğli Belediye Başkanı, Ereğli Kaymakamı, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır hem tebrik etti hem de gençlerin yanında olduğunu belirtti.

kapak

Geçtiğimiz akşam bir sünnet düğünündeki ziyarette Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal Zonguldak Ereğli Spor Kulübünün sporcuları ve başkanı Kaan Kocaman ile bir araya geldi. Sohbette Belediye Başkan Hüseyin Uysal ‘bizler belediye olarak her amatör spor kulübüne destek oluyoruz. İmkânlarımız doğrultusunda desteğimizde sürecektir. Tabi bunun yanında birçok branşta mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor Kulübünün sporcu sayısının bir hayli fazla olması ve gençlerin bu derece takımına sahip çıkması beni de mutlu etti. Kaan başkan bu işleri tek başına nasıl yapıyor diye düşünüyordum. Gördüm ki bu kulüpte her sporcu kulübünde sadece spor yapmıyor. Adeta bir yönetici edasında takımın her sorununa destek olabilmek için gayret ediyor. Sizleri kutluyorum. Bende belediye başkanınız olarak Zonguldak Ereğli Spor’un yanında olduğumu belirtmek isterim. Takımınızın kısa ismi de dikkat çekici ve hoşuma gidiyor. Z.E.S’e çalışmalarında başarılar dilerim’ dedi.

2

Zonguldak Ereğli Spor Kulübünün sporcuları ile birlikte sohbet etme imkânı bulan bir diğer isim ise Kdz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu oldu. Madenoğlu ‘ilçeye yeni geldim. Ancak en kalabalık spor kulübü olduğunuzu duyduğumda mutlu oldum. Gençliğe hizmet eden anlayışa destek olmak bizlerin devleti temsil edenler olarak asli görevlerinden bir tanesidir. Her branşınıza yeni sezonda başarılar dilerim. Zonguldak Ereğli Spor’a gereken desteği spor alanında elbette bizlerde vereceğiz’ dedi.

Son olarak aynı düğünde takımın sporcuları ile bir araya Zonguldak Ak Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır geldi.

3

Çaturoğlu gençlere ‘takımınıza sahip çıkıyor olmanız gerçekten önemlidir. Sizlerin hem spor yapıp hem de sosyal alanda kendinizi geliştirmeniz açısından önemli olan bu aktivitede yer alın. Kaan başkanınız sizler için çok uğraşıyor. Onun bu gayret ve çabasını boşa çıkartmayacağınıza inanıyorum. Bunu da zaten çeşitli başarılarınız ile göstermişsiniz. Bende Zonguldak Ereğli Spor’un her zaman yanında olduğumu söylemek isterim. Yeni sezonda başarılar dilerim’ dedi.

4

Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ise ‘Zonguldak Ereğli Spor yani ZES Spor çok göz önünde ve birçok çalışmaya imza atan bir spor kulübüdür. Bu genç kardeşlerimizin bir çatı altında toplanmış olması da ayrı bir gençlik hizmetidir. Kaan kardeşimiz uğraşıyor ve çabalıyor. Kendisini kutluyorum. Bölgemizin en kalabalık spor kulübü olması zaten her şeyi ortaya koyuyor. Sporun sadece futbol olmadığını gösteriyor. Yeni sezonda bende Zonguldak Ereğli Spor’un yanında olmaya çalışacağım. Tüm bu kardeşlerime başarılar diliyorum’ diyerek gençlere ve başkan Kaan Kocaman’a teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL