Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

POSBIYIK YENİDEN SAHNEDE..!

Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Halil Posbıyık, aday adaylığı tanıtım toplantısı düzenledi. Posbıyık, Ereğli İlçe Örgütü önünde gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada, CHP’nin Zonguldak’ta birinci partisi olabilmesi için Ereğli’nin mutlaka 2’inci sıraya..

POSBIYIK YENİDEN SAHNEDE..!

posbiyik-matematik-ve-pisikolojik-durum-ortada-na7ky

Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Halil Posbıyık, aday adaylığı tanıtım toplantısı düzenledi.

Posbıyık, Ereğli İlçe Örgütü önünde gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada, CHP’nin Zonguldak’ta birinci partisi olabilmesi için Ereğli’nin mutlaka 2’inci sıraya gelmesi gerektiğini söyledi.

CHP’nin, Zonguldak’ta birinci parti çıkmasını dilediğini de belirten Posbıyık, şunları kaydetti: “İlerleyen günlerde, Allah adaylık nasip ederse işte o zaman, gümbür gümbür meydanlara çıkacağız. Bireyler önemli değil. Yılların politikacısı olarak, illa Halil Posbıyık  aday olsun diye ısrar etmiyorum.  CHP’de ezilen, adaletsiz kılınan Karadeniz Ereğli adayının mutlaka 2’inci sıraya gelsin diyoruz. İsim kimse, oy potansiyeli kimin yüksekse o gelsin. ‘Aday adayı iken çok fazla konuşulmaz’ der büyüklerimiz. Ancak Ereğli ve Alaplı’nın uğradığı haksızlığı özellikle dile getirmek istiyorum. Adaletin burada olması lazım. Matematik ve pisikolojik durum ortada. Alaplı ve Ereğli halkı, kendini dışlanmış gibi hissediyor. Lütfen bu yanlışı yapmayalım. En büyük dileğimiz, Zonguldak’ta birinci parti CHP olsun. 3-2 döngüsünü de inşallah gerçekleştiririz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL