Genel Gündem Tüm Manşetler

POLİS ANONS İLE UYARIDA BULUNDU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Koronavirüs salgını dolayısıyla vatandaşların kalabalık olduğu postane, banka ve Pazaryerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyarı anonsları yapılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son kabine toplantısı sonrasında yaptığı açıklamasında..

POLİS ANONS İLE UYARIDA BULUNDU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Koronavirüs salgını dolayısıyla vatandaşların kalabalık olduğu postane, banka ve Pazaryerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyarı anonsları yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son kabine toplantısı sonrasında yaptığı açıklamasında Mart ayı itibari ile İl bazında vaka sayılarının durumuna göre normalleşme sürecinin başlayacağı ifade edilmişti. Ereğli’de de vakaların son günlerde artış göstermesi sebebiyle İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşları megafon ile yaptıkları anonslarla maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarılarda bulunuyor. Özellikle vatandaşların kalabalık olarak beklediği banka, Postane önü ve Pazaryerinde ekipler vatandaşların kurallara uyması yönünde megafonla uyarılarda bulunuyor.

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL