Spor

PENBE YALANLADI, YALÇIN GELİYOR

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kozlu Belediyespor’un Milli Futbolcu Ergün Penbe ile anlaştığı haberleri yalanlandı. Milli Futbolcu Ergün Penbe gazetemize özel olarak telefon ile yaptığı açıklamasında ‘Ben o gün Kozlu Belediyesini..

PENBE YALANLADI, YALÇIN GELİYOR

istifa murat korkmaz

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kozlu Belediyespor’un Milli Futbolcu Ergün Penbe ile anlaştığı haberleri yalanlandı.

Milli Futbolcu Ergün Penbe gazetemize özel olarak telefon ile yaptığı açıklamasında ‘Ben o gün Kozlu Belediyesini ziyaret ettim. Tesadüf Kozlu Belediyespor’un da yönetim toplantısı varmış. Kulüp Başkanımız öyle bir latife yaptı. Öyle anlaşma gibi bir durum söz konusu değildir. Kozlu Belediyespor’umuza ligde başarılar diliyorum’ dedi.

Diğer yandan Kdz Ereğlispor Eski Antrenörü İsmail Yalçın’ın Kozlu Belediyespor ile anlaşmasının söz konusu olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü.  Kozlu Belediyespor ile ön görüşme yaptığı iddia edilen İsmail Yalçın’ın mevcut antrenör Bülent Öztürk’ün lisansının BAL Ligi takımı çalıştırmaya yetmiyor olması ve İsmail Yalçın’ın lisansının UEFA B lisansı olması da iddiaları güçlendiriyor. 

YORUMLAR (2)

  1. EREĞLİSPORLU diyorki:

    İSMAİL YALÇIN NE ANLAR BAL LİGİNDEN UEFA B LİSANSI OLUNCA TAKIM BAL LİGİNDE DİREK ŞAMPİYON MU OLUYORMUŞ. KOZLUYA KİRALARSA LİSANSINI OLUR. BULENT TAKIMI ÇEVİRİR EDER İSMAİLİN LİSANSINI KULLANIRSA OLUR 🙂

  2. kemerli diyorki:

    kaan kardeş kusura bakmada bu haberin özel haber olmasını gerektiren bir şey dışında gerisi boş. ergün bey gibi milli sporcu size açıklama yapmış ondan özel haber diyebiliriz. ama grisinde bahsettiğiniz kişilerinde konununda özelliği yok. orası akp belediyesi ve ereğliye sormadan ismail yalçını alamazlar.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL