logo

ÖZCAN, KELEŞ’İ ÇOK SERT ELEŞTİRDİ…

Ereğli İçin Mücadele Platformu Sözcüsü ve Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan (ETSO) adaylarından Niyazi Özcan, mevcut ETSO yönetimini eleştirdi.

 

“Bir şehrin kaybolan yılları Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası geçen 3 yılda taş üstüne taş koymamış olup seçime 1 yıl kala şimdi oy avcılığına çıkması büyük cesaret” diyen Özcan, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 

EGONUZU, KİBRİNİZİ…

 

“Çok merak insanlar dışarıdan bakıldığında o kadar gözünüze kolay lokmamı geliyor. Çalışmayı kendilerine şiar edinmeyen arkadaşlar sizin egonuzu kibrinizi tatmin etmek için Ereğli’nin zamanı yok. İşin başındaki arkadaş çıkıp diyor ki, ‘Erdemir’e karşı eylem yapacağım’ Bu kadar sallama, temsilci, sen Niyazi Özcan mısın ki eylem yapasın. Fındık, fıstık, incir yemekten zaman mı bulamadın? 3 Yıl oldu. Neredeydin arkadaş? Demezler mi? Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası üyesine seçime giderken verdiğiniz sözler unutuldu mu sanıyorsunuz.

 

KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA HİÇ GÖRÜLMEDİ

 

Odayı yönetenlerin bu kadar vasıfsızlaştığı, kurulduğu günden bugüne kadar hiç görülmemiştir. Hiç bir şey bilmiyorduysan aklını çalıştırıp Niyazi Özcan’ın seçim dergisini alsa idin. İçinde Ereğli’ye hizmet edilecek o kadar çok projeler vardı, ki bir tane yapsaydınız hiç olmazsa geçen bu 4 yıl heba olmazdı . Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası siyaset de sahne alacak arkadaşların basamak olarak kullanacağı bir makam değildir. Siyasetini oda üzerinden dizayn etmeye çalışan birkaç kişinin planlarına üyemiz asla müsaade etmeyecektir.

 

“İCRA MAKAMIDIR”

 

Sözün özü Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine üyelerimiz neden iş yapamıyorsunuz diye sorulduğunda Ticaret ve Sanayi Odası icra makamı değildir, rica makamıdır diyorsunuz. Size bir abi tavsiyesi, Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası icraat makamıdır. Kafanıza bunu yerleştirin, bir zahmet. Her bölgenin kendine has lokomotif sektörleri vardır gölgemizde sanayi bölgesidir. 3 ana kalemde tanımlanır. Sac, sanayi ve nakliye. Bu sektörler lokomotif görevi görmektedir. Yönetenler tarafından çok iyi bilindiği ve algılandığı takdirde diğer sektörler buna bağlı olarak hızla kalkınır ve başarı elde edilmiş olunurdu.

 

“ADAYIM”

 

Bu lokomotif sektörü çok iyi bilen bir kardeşiniz olarak Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odamızın çok değerli üyelerinin hakkını 1993’ten buyana üyesi bulunduğum ticaret ve sanayi odasının bu zaman içerisinde görev aldığım dönemler olmuş olup bilgi birikim tecrübe yetenek ve yüreğimle siz çok değerli üyelerimize hizmet etmek için 2022 Mart ayı içerisinde yapılması planlanan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine yeniden aday olduğumu arz ederim saygı, sevgi ve hürmetle kalın”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx