Genel Gündem Tüm Manşetler

ÖZBAKIR EREĞLİ ESNAFINI GEZDİ..!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, seçim çalışmalarını Karadeniz Ereğli’de sürdürdü. Partisinin Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, bazı İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu..

ÖZBAKIR EREĞLİ ESNAFINI GEZDİ..!

DSC_0266111

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, seçim çalışmalarını Karadeniz Ereğli’de sürdürdü.

Partisinin Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, bazı İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileriyle birlikte İlçedeki pazaryerini ziyaret eden Özbakır; esnafa ‘hayırlı işler’, alışveriş yapan vatandaşlara da ‘hayırlı alışverişler’ temennisinde bulundu.

Açık ve kapalı pazaryerindeki esnafların Özbakır ve beraberindeki partililere yoğun ilgi gösterdikleri gözlenirken, bazı vatandaşlar yaşadıkları bir takım hukuki süreçler hakkında Özbakır’a bilgi verip, fikirlerini aldılar.

Ziyaretlerde, bir esnaf, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu için yazdığı şiirlerini AK Parti heyetine okudu. Şiirleri dikkatlice dinleyen Milletvekili Adayı Özbakır, şiirlerin birer kopyasını isteyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu’na ulaştıracağını söyledi. Ziyaretlerde, bazı esnaflar, Özbakır ve beraberindeki partililere, çilek, kiraz, kayısı ve erik gibi mevsim meyvelerinden ikram ettiler.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL