Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ÖZBAKIR BOŞ DURMUYOR

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır seçim gezileri kapsamında bugün bir dizi ziyaretlerde bulundu. AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır beraberinde AK Parti merkez ilçe Başkanı Metin Karaduman..

ÖZBAKIR BOŞ DURMUYOR

ÖZBAKIR SEÇİM GEZİLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır seçim gezileri kapsamında bugün bir dizi ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır beraberinde AK Parti merkez ilçe Başkanı Metin Karaduman ve partililer ile birlikte seçim gezilerine aralıksız devam ediyor. İlk olarak Zonguldak Meteoroloji müdürlüğünü ziyaret eden Özbakır ve beraberindekiler Meteoroloji müdürü Murat Bayraktutan ile birlikte görüş alış verişinde bulundular.

Ziyarette konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır, “27 Nisan’da seçim startının verilmesiyle biz de gezilerimize başladık. Seçim gezileri kapsamında bugün Meteoroloji müdürlüğünü ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunuyoruz. Kendileriyle uzun zamandır çalışıyoruz. Bugün hem kendimizi tanıtmak hem destek istemek için buradayız. İnşallah bundan sonrada biz görevdeyken destek olacağız. Zonguldak’ta meteorolojinin daha iyi gelişmesini sağlayacağız” dedi.
Meteoroloji Müdürü Murat Bayraktutan ise geldikleri için kendilerine teşekkür etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır ve beraberindekiler daha sonra Atatürk Devlet Hastanesi Ek bina yönetimini ziyaret etti. Atatürk devlet hastanesi ek bina başhekim yardımcısı Dr. Seçkin Özdemir ile bir araya gelen partililer bir süre sohbet etti. Ziyarette konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır, Bugün burada Atatürk Devlet hastanesi Ek binası hastane personelini ziyarete geldik. Kendilerinden destek bekliyoruz. Zonguldak’a hizmet etmek için yola çıktık. Hastanelerimizin eksiklikleri noktasında görüşmek için geldik. İlerde Ankara’ya gittiğimizde eksikliklerin giderilmesi noktasında bizde onlara yardımcı olmaya çalışacağız. Ben seçkin beye ve ekibine başarılar diliyor bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyorum.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Atatürk devlet hastanesi ek binası Başhekim Yardımcısı Dr. Seçkin Özdemir, “Demokratik bir süreç herkes çalışarak Zonguldak’a hizmetleri getirecekler. Başsavcımız uzun yıllar yüksek makamlarda hizmet vermiştir tanınan hareketli bir simadır. Kendisini oldukça takdir ediyor ve seviyoruz. Burada başarı Zonguldak’a gelecek hizmettir. Bu bayrak yarışında kimlerin temsil ettiği belli bir yere kadar önemlidir. Tabi ki ihtiyaçlar bitmeyecektir. Kendilerine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Çok sakin bir seçim geçiyor. Bu da kaliteli ve karakterli vekil adaylarımızın olmasından kaynaklanıyor. Zonguldak bu anlamda siyaset konusunda çok şanslı her dönemde eski ve yeni kaliteli büyüklerimiz oldu. Allah yollarını açık etsin. Allah mahcup etmesin” dedi.
Ziyaretin ardından AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır beraberinde AK Parti merkez ilçe Başkanı Metin Karaduman ve partililer Zonguldak 100. Yıl Belediye Termnali ve Terminal taksi esnafını ziyaret ederek 7 haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerde destek istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL