Genel Gündem Tüm Manşetler

OPERASYONLAR BAŞLIYOR

Halen eski yönetimin kadrosuyla çalıştığı için kamuoyunda büyük bir eleştiri alan Hüseyin Uysal operasyonlarını sürdürüyor. Halen eski yönetimin kadrosu ile çalıştığı için gerek kamuoyunda gerekse partisinin tabanında eleştirilere hedef olan..

OPERASYONLAR BAŞLIYOR

1377769517_son-dakika

Halen eski yönetimin kadrosuyla çalıştığı için kamuoyunda büyük bir eleştiri alan Hüseyin Uysal operasyonlarını sürdürüyor.

Halen eski yönetimin kadrosu ile çalıştığı için gerek kamuoyunda gerekse partisinin tabanında eleştirilere hedef olan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, ikinci dalga operasyonu yaptı.

Edinilen bilgilere göre; Eski yönetimin kadrosundan olan ve Belediye’de yıllarca ne iş yaptığı merak edilen Turan Demirhan’ın yanı sıra, Kemal Özer, Canan Yaldız ve Tayyar Menteş’in işlerine son verildi.

30 Mart yerel seçimlerinden hemen sonra Turan Demirhan ile Kemal Özer izine ayrılmıştı. Tayyar Menteş ise ‘Zorunlu’ izine gönderilmişti.

Turan Demirhan izin dönüşü asıl kadrosu olan Mezarlıklar Müdürlüğü’ne, Kemal Özer ise kaynakçı olarak şantiyeye gönderilmişti.

Özellikle Turan Demirhan’ın AKP’li yönetime ‘Bana ne görev verirseniz yaparım. Yeter ki işten atmayın’ dediği öne sürülüyordu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL