Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ONDA HİZMET ETME AŞKI VAR..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, işadamı Arslan Keleş’de, milletvekili aday adaylığında bulunduğunu bildirdi. Keleşsan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Keleş, sosyal paylaşım sitesinden yayınladığı fotoğraf ile birlikte yaptığı kısa duyuruda, 7 Haziran’da yapılacak..

ONDA HİZMET ETME AŞKI VAR..!

11006456_10152785960347987_8227889057987563603_n

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, işadamı Arslan Keleş’de, milletvekili aday adaylığında bulunduğunu bildirdi.

Keleşsan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Keleş, sosyal paylaşım sitesinden yayınladığı fotoğraf ile birlikte yaptığı kısa duyuruda, 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlerde, AK Parti’den Milletvekili aday adayı olduğunu belirtti.

Keleş, sosyal paylaşım sitesinde, müracaatını yaparak başvuru belgesini aldığı AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve İl 2. Başkanı Ali Kemal Karaca ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

Bilindiği gibi eski AK Parti Ereğli Belediye Meclis Üyesi Keleş, eski Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli’nin operasyon sonucu tutuklanması nedeniyle Belediye Meclisi’nde yapılan oylama ile 2009 yerel seçimleri öncesi 2 ay başkan vekilliği yapmış, daha sonra da Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde bir grubun lideri olarak seçimlere girmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL