Genel Gündem Tüm Manşetler

ON NUMARA PROJE

Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün bir süredir üzerinde çalıştığı  “Benim küçük kitaplığım” projesi hayata geçti.   DURAKLAR DA PARKLARDA Kdz. Ereğli Belediyesi kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için..

ON NUMARA PROJE

DSC_0456

Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün bir süredir üzerinde çalıştığı  “Benim küçük kitaplığım” projesi hayata geçti.

 

DURAKLAR DA PARKLARDA

Kdz. Ereğli Belediyesi kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için yeni bir proje başlattı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün bir süredir üzerinde çalıştığı  “Benim küçük kitaplığım” projesi kapsamında hazırlanan kitaplar, İlçe merkezinde bulunan duraklar ve çocuk parkları ile piknik alanlarına konulan kitaplıklarda yerlerini almaya başladı.

 

OKUMANIN YAŞI YOKTUR

“Okumanın yaşı yoktur.” diyen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yaptığı açıklamada, ” İlçemizde belirlenen duraklar, çocuk parkları ve piknik alanlarında oluşturduğumuz mini kitaplıklar ile okuma alışkanlığı yaygınlaştırmayı planlıyoruz. Dileyen vatandaşımız söz konusu kitaplıklardan dilerse kitap alabilir, dilerse kitap koyabilir.”dedi.

DSC_0454

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL