Genel Gündem Tüm Manşetler

HAYIRSEVERLER İLE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, özellikle eğitime verdiği katkılar ile tanınan hayırseverlerle bir araya geldi.  Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, özellikle eğitime verdikleri katkılar ile tanınan hayırseverler, İbrahim..

HAYIRSEVERLER İLE BULUŞTU

HAYIRSEVERLER

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, özellikle eğitime verdiği katkılar ile tanınan hayırseverlerle bir araya geldi. 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, özellikle eğitime verdikleri katkılar ile tanınan hayırseverler, İbrahim İzmirlioğlu, Orhan ve Nurdan Oğuz, Mehmet Pestilci, Zuhal Yılmaz, Abdurrahman Çınar, Akın Tatoğlu ve Fevzi Özdemir ile bir araya geldi.

Başkan Uysal’ın eşi Sevim Uysal’ın da katıldığı Polisevi’ndeki yemekte Ereğli ve eğitim üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

 Başkan Uysal, “İnsanlar parası kadar değil, yaptıkları hayırlı işler kadar konuşulmalı. Bugün eğitime verdikleri katkılarla ilçemizin bu alanda önemli mesafeler almasına katkı sağlayan hayırseverler ile bir arada olmak istedim. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ereğli’ye her alanda katkısı olan hayırseverlerimizle de zaman zaman bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacağız. “dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL