Genel Gündem Tüm Manşetler

ON NUMARA İFTAR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla düzenlediği ‘Kardeşlik İftarı’ programında onlarca yetimi sofrasında ağırladı. Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı, ERDEMİR ofis yolu üzerinde yaptırdığı iftar çadırıyla her gün yüzlerce..

ON NUMARA İFTAR

8622_dsc-0070

Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla düzenlediği ‘Kardeşlik İftarı’ programında onlarca yetimi sofrasında ağırladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı, ERDEMİR ofis yolu üzerinde yaptırdığı iftar çadırıyla her gün yüzlerce vatandaşına sofra açarken, dün de ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla polisevi’nde yetim çocukları ağırladı.

 

‘Dünya Yetimler Günü’ kapsamında düzenlenen ‘Kardeşlik İftarı’na Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, iftar programı öncesi tek tek tüm masaları gezip misafirleriyle sohbet etti,  iftar programının onur konuğu olan çocuklarla özel olarak ilgilendi.

 

Ak Partili Belediye Meclis üyelerinin de ayrı ayrı masalara oturarak, çocukların dertlerini dinlediği iftar programı sonrası Başkan Uysal, çocuklara çeşitli hediyeler vererek; her biriyle özel olarak hatıra fotoğrafı çektirdi.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL