Genel Gündem Tüm Manşetler

BUNUN ADI BAYRAM HEDİYESİ

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığından gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: Çakır, Ankaralılar firması tarafından yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alarak, bir süre Erdemir Bağlık kapı önünde bulunan yan yolda yapılan..

BUNUN ADI BAYRAM HEDİYESİ

cakir_bayram_jpg12_07_2014_15_44_01881446 (1)

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığından gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: Çakır, Ankaralılar firması tarafından yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alarak, bir süre Erdemir Bağlık kapı önünde bulunan yan yolda yapılan asfalt çalışmalarını izledi. Çakır burada yolda yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, Bu yolun hükümetin vatandaşlara bayram hediyesi olduğunu söyledi.

HÜKÜMETİMİZİN BAYRAM HEDİYESİ 
İki ay gibi bir sürede Gülüç ile Kepez arasındaki duble yolun tam donanımlı olarak trafiğe açılacağının müjdesini veren Çakır şunları söyledi: Ereğli’nin önemli bir sorununu da çözmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Burası yol anlamında Ereğli’mizin ciddi bir sıkıntısıydı. Kdz. Ereğli Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal, 30 Mart tarihinde göreve geldikten sonra bundan önceki belediye başkanının vermediği desteği karayolu ekiplerine ve ihaleyi alan firmaya vererek, yolun süratli bir şekilde başlamasına yardımcı oldu. Sağ olsun Milletvekilimiz Ercan Candan bey’inde ciddi bu noktada katkılarıyla yolun asfaltlanmasına yan yollardan başladık. Yaklaşık bir haftalık bir sürede Erdemir Bağlık kapı ile Gülüç arasındaki yolun asfaltlanması tamamlanmış olacak. Ondan sonra Kepez’in sol şeritteki yol hazırlanıyor. Bu bölgenin de sağ tarafındaki yolunun asfalttı yapıldıktan sonra, tekrar Kepez’in sağ tarafı asfaltlanacak.

2 AY GİBİ BİR SÜREDE YOL TRAFİĞE AÇILACAK 
Toplamda 1.5- 2 ay gibi bir süre zarfında Ereğli 3 şerit gidiş, 3 şerit geliş yolu olan trafiğin artık rahatça akabileceği köprülü kavşakla da ciddi anlamda trafiği rahatlatan bir yol olmuş olacak.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER 
Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ereğli Belediye Başkanımız Uysal’a, Milletvekilimiz Candan’a, Ulaştırma Bakanlığına ve Başbakanımıza bu noktada minnettarız. Ereğli’nin en büyük sorunlarından birini daha çözmüş olmanın mutluluğu içindeyiz”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL