Genel Gündem Tüm Manşetler

OKULDA DEHŞET

Ormanlı Çok Programlı Lisesinde eğitim gören E.D. (16) okulun içerisinde başka öğrenciler tarafından dövülerek burnu kırıldı.  Geçtiğimiz gün sabah saatlerinde yaşanan olayda E.D. ile B.T. ve İ.Y. arasında yaşanan tartışma..

OKULDA DEHŞET

okulda-dehset-ogrencinin-burnunu-kirdilar

Ormanlı Çok Programlı Lisesinde eğitim gören E.D. (16) okulun içerisinde başka öğrenciler tarafından dövülerek burnu kırıldı.

 Geçtiğimiz gün sabah saatlerinde yaşanan olayda E.D. ile B.T. ve İ.Y. arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. E.D. darp edilerek burnu kırılmasının ardından okul yöneticilerinin kendisini arayarak, ‘gelin oğlunuzu alın, doktora götürün” dediğini belirten E.D.’nin babası Mehmet Dursun, “Ambulansı bile aramamışlar, biz okula geldik çocuğu kanlar içerisinde gördüm büyük üzüntü yaşadım ardından ambulansı biz aradık, ambulans geldi ve ilçedeki özel bir hastaneye götürdük. Ameliyat olması gerektiğinin belirtilmesinin ardından Ereğli Devlet Hastanesine sevk ettirdik, oğlum burnundan ameliyat oldu. Biz oğlumu darp edenlerden Jandarma’ya giderek şikayetçi olduk. Okul yönetiminin de bizleri arayarak gelin oğlunuzu alın demesini anlamış değiliz. Bizi arayana kadar neden ambulansı çağırmadılar veya ilk müdahaleyi gerçekleştirmediler. Biz bu işin sonuna kadar takipçisi olacağız, suçlu varsa cezasını mutlaka çekecektir” sözleri ile konuştu.

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL