Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

MÜFTÜOĞLU İÇİN KAHVALTI DÜZENLENDİ

Eski CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Zonguldak Milletvekili Adayı Buket Müftüoğlu, aynı zamanda üyesi olduğu Karadeniz Ereğli Kültürünü Tanıtma Yayma ve Yaşatma Derneği Yönetimi’nin daveti üzerine Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne..

MÜFTÜOĞLU İÇİN KAHVALTI DÜZENLENDİ

010501402muftuoglu

Eski CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Zonguldak Milletvekili Adayı Buket Müftüoğlu, aynı zamanda üyesi olduğu Karadeniz Ereğli Kültürünü Tanıtma Yayma ve Yaşatma Derneği Yönetimi’nin daveti üzerine Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne geldi.
  Müftüoğlu, memleketi Ereğli’de, İstasyon Caddesi mevkisindeki dernek binasında onuruna verilen kahvaltıda yöneticiler ve bazı muhtarlarla buluştu.
  Dernek Başkanı Yusuf Arslan, önceden beri düşündükleri daveti bugün yaptıklarını belirterek, “Ereğli sevdalısı olan Sayın Müftüoğlu’nun aramızda olmasından son derece memnunluk duyduk. Yaşadığı İstanbul’da da zaman zaman kendisi ile telefon ile görüşerek fikir alış, verişlerinde bulunuyorduk. Derneğimizin üyesi olarak, kendisine ne zaman ihtiyaç duysak yanımızda olmuştur. Davetimize katıldığı için teşekkür ediyoruz” dedi.
  Buket Müftüoğlu da, her fırsatta Ereğli’ye geldiğini ancak çok fazla kalma imkanının olmadığını hatırlatarak, şunları söyledi:
  “Memleketime her geldiğimde inanın çok büyük huzur buluyorum. Ancak gerek aile, gerekse iş yaşamım nedeniyle İstanbul’dayım. Orada olduğum sürede de Ereğlimizin ve derneğimizin aktivitelerini yakından takip ediyorum. Dernek yönetimimizin böyle nazik bir davette bulunmaları beni ayrıca mutlu etti. Sayın Başkanımız Arslan olmak üzere tüm yönetim kurulumuza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.”
  Müftfoğlu, ilçede bulunduğu sürede çeşitli ziyaretlerde de bulunacağını sözlerine ekledi.
  Bağlık Mahallesi Muhtarı Muhsin Aydın, Ruşenler Köyü Muhtarı Hikmet Erlat ile dernek yöneticilerinin bulunduğu kahvaltının ardından, ilçe ve bölgedeki gelişmeler üzerine görüş alış, verişinde bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL