Genel Spor

ÖDÜLÜNÜ TANKUT VERDİ

Gazetemiz tarafından geleneksel hale getirilen ‘Yılın Antrenörü’ ödülü sahibini buldu. 2016-2017 futbol sezonunda Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde mücadele eden takımların antrenörlerinden aday gösterilerek düzenlenen ve okuyucuların oyları ile belirlenen..

ÖDÜLÜNÜ TANKUT VERDİ

Gazetemiz tarafından geleneksel hale getirilen ‘Yılın Antrenörü’ ödülü sahibini buldu.

2016-2017 futbol sezonunda Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde mücadele eden takımların antrenörlerinden aday gösterilerek düzenlenen ve okuyucuların oyları ile belirlenen ‘Yılın Antrenörü’ anketini Akınspor Antrenörü Zafer Men kazandı.

‘Yılın Antrenörü’ ödülünü Spor Toto Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor Başkanı Feridun Tankut takdim etti.

Ödül töreninde konuşan Tankut ‘öncelikle sizi kutluyorum. Amatör futbol zor ve meşakkatlidir. Yönetiminden hocasına kadar futbolcusundan saha görevlilerine kadar herkesin emek vermesi ile meydana gelen bir spordur. Bu zorluklar içinde Gerçek Ereğli Gazetesi okuyucularının oyları ile 1.ci olmuşsunuz. Sizi kutluyorum. Futbol yaşantınızda başarılar diliyorum’ dedi.

Ödülün kendisine takdim edilmesinin ardından duygularını ifade eden Akınspor Antrenörü Zafer Men ise ‘ben öncelikle Gerçek Ereğli Gazetesine ve okuyucularına teşekkür ediyorum. 1.ci olmak ya da olmamaktan ziyade bu tür etkinliklerle amatör futbolu renklendiren sizlere şükranlarımı sunarım. Benim için çok güzel bir anı olacaktır. Değerli başkanım Feridun Tankut’tan bu ödülü almakta ayrı bir gurur kaynağımız olmuştur. Emeği geçenlere ve sevgili Başkanımız Feridun Tankut’a çok teşekkür ederim’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL