Genel Spor

ÖDÜLÜ ALPAGO VE YAZICIOĞLU TAKDİM ETTİ

Gerçek Ereğli Gazetesinin düzenlemiş olduğu ‘yılın en iyi alt yapı futbolcusu’ anketinin birincisine ödülü Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu tarafından..

ÖDÜLÜ ALPAGO VE YAZICIOĞLU TAKDİM ETTİ

4

Gerçek Ereğli Gazetesinin düzenlemiş olduğu ‘yılın en iyi alt yapı futbolcusu’ anketinin birincisine ödülü Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu tarafından takdim edildi.

Gerçek Ereğli Gazetesinin düzenlemiş olduğu yılın en iyi alt yapı futbolcusu ödülünü kazanan Gümelisporlu Oyuncu Beraat Koçak ödülünü Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago ve Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu’nun elinden aldı. Pazar günü Beyçayırı sahasında Zonguldak Ereğli Spor Akınspor karşılaşmasının hemen öncesinde yapılan mini törene Akınsporlu ve Zonguldak Ereğli Sporlu oyuncular ve yöneticilerde katıldı. Gerçekleştirilen törende konuyu kısaca özetleyen Gerçek Ereğli Gazetesi Sahibi Kaan Kocaman birincilik sertifikasını Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago’ya vererek takdim etmesini istedi. Birinciye ödülünü veren Başkan Yardımcısı Alpago ‘ben öncelikle Gerçek Ereğli Gazetesini spora ve sporcuya verdiği önemden dolayı kutluyorum. Sporu özendirici bir tutum sergilemeniz gerçekten mutluluk vericidir. Bu arada genç yetenek Beraat Koçak için ise söylenecek çok fazla söze gerek yok. Küçük yaşlarda futbola başlamamış olmasına rağmen kendi liginde 38 gol atarak gol kralı olmuş. Futbolcu kardeşimi başarısından dolayı takdir ediyorum. Birinciliğini kutluyor ödülünü de Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal adına veriyorum’ dedi. Sertifika takdiminin ardından Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu ise ‘yılın en iyi alt yapı futbolcusu’ ödülünü alan Beraat Koçak’a bir hediye takdim ederek şunları söyledi. ‘Genç yaşta bu ödülü almak bir futbolcu için unutulmayacak bir gururdur. Teknik anlamda 11-12 yaşlarından bugüne gelen bir alt yapısı olmadığı halde 38 gol atarak bu ligde gol kralı olması Ereğli’deki gençlerimizin yeteneğinin yaş sınırının olmadığını göstermektedir. Bu kardeşimiz gibi gençlere sahip çıkarak onların daha büyük başarılara imza atmalarını sağlayacak imkan ve tesisleri var etmek için tüm çaba ve gayretimizi göstereceğiz. Ayrıca Gerçek Ereğli Gazetesini her yıl düzenlediği bu tür etkinliklerden dolayı kutluyorum.’

Ödül töreninin ardından Zonguldak Ereğlisporlu ve Akınsporlu oyuncular, yöneticiler ve yılın en iyi alt yapı oyuncusu ödülünü alan Beraat Koçak ile birlikte konuklar hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

1

2

3


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL