Genel Gündem Tüm Manşetler

O SOKAK ARTIK SÜLEYMAN SEBA SOKAK

Kdz. Ereğli’nin Orta Sokağı, Süleyman Seba Sokak olarak değişti. Tabelalar asıldı. Ereğlili Beşiktaşlılar ise çok mutlu. Bu başarının mimarı ise Bahadır Kasap ve Tarkan Adik Başkan’ın çabaları ve bu konuda..

O SOKAK ARTIK SÜLEYMAN SEBA SOKAK

BJK_SOKAK_jpg23_01_2015_12_45_59881446

Kdz. Ereğli’nin Orta Sokağı, Süleyman Seba Sokak olarak değişti. Tabelalar asıldı. Ereğlili Beşiktaşlılar ise çok mutlu. Bu başarının mimarı ise Bahadır Kasap ve Tarkan Adik Başkan’ın çabaları ve bu konuda tek yürek olmaları.

Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçedeki Beşiktaşlılar Derneklerinin isteği üzerine Beşiktaş Onursal Başkanı merhum Süleyman Seba’nın isminin Orhanlar Mahallesi 1 No.lu Orta Sokak isminin Süleyman Seba Sokak olarak değiştirilmesini 25 kabul 2 çekimser oy ile kabul etmişti.

Sokak adlarının tabelalarının değiştirdiğini facebook sayfasından duyuran Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, Beşiktaş spor kulübünün efsane ismi Süleyman Seba’nın isminin dernek binalarının bulunduğu sokağa verilmesinden dolayı Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve belediye Meclis üyelerine teşekkür etti.

Karadeniz Ereğli Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Bahadır Kasap’ta sokağın adının değişmesi için verdikleri uğraşın sonucunu görmenin güzelliğini yaşadıklarını belirterek, bu kararın alınmasında emeğe geçen herkese teşekkür ederken, özellikle Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın gösterdiği ilgiye teşekkür etti.

YORUMLAR (1)

  1. GURURLAN diyorki:

    ya kardesim ne bahadır kasap’ı ya ne işi olur o adamın böyle şerefli bir işle olay tamamen Tarkan Başkanımız ve Kdz Ereğli Beşiktaş taraftarlar derneği üyelerince yapıldı bahadır kasap falan boş Kdz Ereğlinin ilk ve tek derneği 2009’da kuruldu.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL