Genel Gündem Tüm Manşetler

O KÖPRÜ TARİH OLDU

Ormanlı Beldesi’nde 6 Haziran tarihinde yaşanan sel felaketinde zarar gören ve kullanılamaz hale gelen köprünün yıkımına başlandı. Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, yaptığı açıklamasında, 6 Haziran tarihinde yaşanan sel felaketinde..

O KÖPRÜ TARİH OLDU
tarihi-kopru-yikildi

Ormanlı Beldesi’nde 6 Haziran tarihinde yaşanan sel felaketinde zarar gören ve kullanılamaz hale gelen köprünün yıkımına başlandı.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, yaptığı açıklamasında, 6 Haziran tarihinde yaşanan sel felaketinde kullanılamaz hale gelen Ormanlı merkez köprüsünün yıkımına belediye ekipleri tarafından başlandığını söyledi.

Merkez köprünün beldenin iki noktasını bir araya getiren önemli bir görev üstlendiğini belirten Başol, “Sel felaketinde bu köprü ciddi zarar görmüş ve yapılan incelemelerin ardından kullanılamaz raporu verildi. Belediye ekiplerimiz köprünün yıkımına başladılar. Yıkım çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından ise modern bir köprü yapımı için harekete geçiyoruz. Almanya’da bulunan Ormanlılılar Derneği’nin de köprü yapım çalışmaları için katkı sağlayacağı yönünde karar aldıklarını bize ilettiler. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz. İnşallah 2-3 yıl içerisinde köprünün faaliyete geçmesini bekliyoruz. Buradan Ormanlı’da yapılan hizmetleri kabullenemeyen müptezel siyasetçilere de şunu söylemek istiyorum. İşinize bakın”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL